Latvijas hokeja izlase ceturtdien pasaules čempionāta spēles pirmajā trešdaļā ielaida piecus vārtus, jau laikus apgrūtinot sev iespējas pacīnīties par uzvaru.

Ziņots, ka Latvijas hokejisti ar rezultātu 1:5 (0:5, 0:0, 1:0) zaudēja Čehijas hokeja izlasei.

Čehu labā pirmo 19 minūšu laikā vārtus guva Hineks Zohorna, Romāns Červenka, Mihaels Spačeks, Tomašs Hertls un Davids Pastrņāks. Latvijas hokejisti iepriekšējo reizi piecus vārtus pirmajā trešdaļā pasaules čempionāta mačā ielaida 1939. gadā, kad tā ar rezultātu 0:12 Cīrihē piedzīvoja sagrāvi pret Šveici.

Pēc pirmās trešdaļas nomainīts tika Elvis Merzļikins, bet viņu aizstāja pasaules čempionātu debitants Artūrs Šilovs. "Goda vārtus" Latvijas izlases labā guva Artūrs Kulda.