Divi Somijas izlases kapteiņa Marko Antilas gūtie vārti palīdzēja somiem triumfēt 2019. gada pasaules hokeja čempionāta finālspēlē, kurā ziemeļnieki ar 3:1 (0:1, 1:0, 2:0) pārspēja Kanādas valstsvienību.

Helsinku "Jokerit" uzbrucējs savus otro turnīra rezultativitātes punktu guva vien pusfinālā, kurā Antilas vārti pret Krievijas izlasi tā arī bija vienīgie visā spēlē.

34 gadus vecais hokejists, kurš visu karjeru spēlējis Eiropā, fināla spēles otrā perioda ievadā izlīdzināja rezultātu, bet trešajā trešdaļā jau panāca 2:1. Punktu spēlei pielika Hari Pesonens, izceļoties četras minūtes pirms pamatlaika beigām.

Savukārt bronzas spēlē uzvaru pēcspēles metienos svinēja Krievijas izlase, kura ar 3:2 (1:2, 1:1, 0:0, 1:0) bija pārāka par Čehijas valstsvienību.