Situācija krietni sarežģīta 2019. gada pasaules čempionāta hokejā Bratislavas grupā, kur pēc Zviedrijas izlases uzvaras 4:3 pār Šveices valstsvienību trim komandām ir pa 12 punktiem.

Pagājušajā gada fināla spēles atkārtojumā pirmie vadībā pabija šveicieši, tomēr atlikušo mača daļu komanda pārsvarā atradās zaudētājos.

Nepilnas desmit minūtes līdz spēles beigām Gētans Hāss panāca 3:3, taču jau minūti vēlāk uzvaras vārtus guva Olivers Ekmans-Larsons.

Zviedrijas izlase būs tieši nākamā Latvijas valstsvienības pretiniece. Abas komandas uz ledus tiksies pirmdien, 20. maijā pulksten 17.15.

$duelID=1265;$eventID=23;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>