2021. gada pasaules hokeja čempionāta B apakšgrupas spēlē "Arēnā Rīga" ASV valstsvienība ar rezultātu 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) pārspēja Kazahstānu, sagādājot tai pirmo zaudējumu turnīrā.

ASV izlase šajā turnīrā izcīnīja otro uzvaru trīs spēlēs, B grupas kopvērtējumā apsteidzot Kazahstānu un pakāpjoties uz trešo vietu.

ASV izlase spēles rezultātu atklāja septītajā minūtē, kad precīzu metienu pēc piespēles no laukuma malas izdarīja Edams Klendenings. Tad otrā perioda otrajā minūtē vārtu priekšā ripu ieguva Trevors Mūrs, kurš dubultoja pārsvaru, bet trešā perioda ievadā Džeks Drurijs vārtu priekšā mainīja Raiena Donato mestās ripas virzienu.

Kazahstānai vienus vārtus neieskaitīja, kad Jegors Petuhovs ripu pēc Pāvela Akolzina neveiksmīgā metiena ievirzīja vārtos ar slidu.

Visa mača garumā ASV bija liels pārsvars laukumā, ko apliecina lielais metienu skaits - 52. Kazahstāna pārsvarā savas vārtu gūšanas iespējas veidoja pretuzbrukumos, taču Kals Pītersens palika nepārspēts, atvairot visus 18 metienus.

ASV izlasei nākamā spēle būs ceturtdien pret Latvijas valstsvienību.

ASV - Kazahstāna 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Vārtu guvēji:
Edams Klendenings (6:57 min., 1:0), Trevors Mūrs (21:33 min., 2:0), Džeks Drūrijs (41:58 min., 3:0) – -
Metieni pa vārtiem: 52 (25+13+14) – 18 (8+4+6)
Soda minūtes: 4 – 8

$duelID=1349;$eventID=27;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>