ASV hokejisti atstāj 'sausā' francūžus

ASV hokeja izlase ceturtdien pasaules čempionātā izcīnīja otro uzvaru četrās spēlēs, ar 4:0 (0:0, 3:0, 1:0) pieveicot Francijas valstsvienību.

Pirms spēles Sanktpēterburgas grupas kopvērtējumā francūži bija augstāk par ASV izlasi, tomēr savstarpējā cīņā Francija pretestību spēja izrādīt pirmajās 30 minūtēs.

ASV otra perioda otrajā pusē sāka spēlēt daudz aktīvāk, kas ļāva salauzt sīksto, disciplinēti spēlējošo francūžu pretestību. Spēles 35. minūtē Kriss Videmans vairākumā guva amerikāņiem pirmos vārtus, pēc divām minūtēm Konors Mērfijs panāca 2:0, bet piecas sekundes pirms otrā perioda beigām Džejs Tī Komfers palielināja pārsvaru līdz 3:0. Pēdējās trešdaļas sākumā Breidijs Skjei guva ASV izlases ceturtos vārtus bet Francija spēlē tā arī palika "sausā".