ASV hokeja izlase pēc divu gadu pārtraukuma atkal tikusi pie pasaules čempionāta bronzas medaļām, savā pēdējā šāgada turnīra spēlē ar 3:0 (2:0, 1:0, 0:0) pārspējot mājiniekus, Čehijas izlasi.

Spēli aktīvāk iesāka Čehijas izlase, taču vārtus pirmie guva amerikāņi, kad astotajā minūtē Ondržeju Pavelecu pārspēja Niks Bonino, bet Trevors Lūiss nepilnas divas minūtes pirms trešdaļas beigām amerikāņu pārsvaru dubultoja.

Otrajā trešdaļā čehi bija apņēmības pilni panākt amerikāņus, ko uzskatāmi parāda arī izdarīto metienu skaits periodā - 12 pret 4 čehu labā, tomēr perioda beigās rezultāts jau kļuva 3:0 ASV izlases labā, kad vārtus guva Čārlijs Koils. Čehiem perioda vidū bija pat četru minūšu pārsvars, kad Bonino saņēma 2+2 minūšu noraidījumu, taču amerikāņi ļoti labi nospēlēja aizsardzībā.

Arī trešajā periodā turpinājās aktīva spēle no čehu puses, kamēr ASV komanda sāka izteikti spēlēt no aizsardzības, kas viņiem ļoti labi izdevās, un mača noslēgumā čehi jau izskatījās samierinājušies ar ceturto vietu turnīrā, lai gan pirms čempionāta paši izteicās, ka šogad neskaita sevi pie favorītiem.

Sentdžonas "Ice Caps" komandas vārtsargs Konors Hellibaiks savā kontā ierakstīja otro "sauso" spēli šāgada pasaules čempionātā, savukārt Čehijas izlase kopš ceturtdaļfināla nav spējusi gūt nevienus vārtus.

Kā zināms, mačā par zelta medaļām svētdien vakarā tiksies Kanādas un Krievijas izlases.

$d_id=123; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2014/hockey2015star.inc' ?>