Baltkrievijas hokeja izlase otrdien pasaules čempionāta spēlē, teicami aizvadot otro periodu, ar 5:1 pieveica Dānijas valstsvienību, saglabājot labas izredzes pacīnīties par iekļūšanu ceturtdaļfinālā.

Baltkrievi trīs spēlēs guvuši divas uzvaras pamatlaikā un reizi zaudējuši pagarinājumā. Savukārt dāņiem šis bija trešais zaudējums, tādējādi dāņi turpinās cīņu par vietas saglabāšanu elitē.

Dānijas izlase ļoti labi aizvadīja pirmo periodu, kurā gan izmantoja tikai vienu izdevību. Spēles 14 minūtē dāņi teicami saspēlējās un Julians Jakobsens izdevību garām nelaida. Otrajā periodā laukumā devās "pavisam cita" Baltkrievijas izlase, kas pilnībā pārņēma iniciatīvu dominēja nākamās 20 minūtes. Perioda 44. sekundē Arturs Gavruss izlīdzināja rezultātu, bet turpinājumā Jevgeņijs Koviršins un Iļja Šinkevičs panāca 3:1. Pēdējā trešdaļā baltkrievi iniciatīvu neatdeva, Koviršins un Ivans Usenko palielināja pārsvaru līdz 5:1.

$d_id=41; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2014/hockey2015star.inc' ?>