Pirmdien, 13. maijā, 2019. gada pasaules čempionāta hokejā Bratislavas grupas spēlē tikās divas komandas, kuras zaudējuma rūgtumu vēl nebija piedzīvojušas, pārākai izrādoties Krievijas vienībai, kas 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) apspēlēja Čehijas valstsvienību.

Spēles pirmajā periodā abas komandas tika pie maz metienu izpildīšanas iespējām, mačam uzņemot vienlīdzīgu gultni. Vienīgo trešdaļas labo vārtu gūšanas iespēju realizēja Sergejs Andronovs, kurš raidīja ripu Bartošaka sargātajos vārtos, to lieki neapstrādājot.

Otrajā trešdaļā čehi aizvadīja jau spēles otro visai bālo vairākumu, īsti nespējot nostāties pretinieku aizsardzības zonā. Savukārt Krievijas izlasei šī turnīra laikā virtuozi turpinājis spēlēt duets Ņikita Gusevs un Ņikita Kučerovs.

Abi hokejisti slidojumā "sakrustojās", Gusevam atstājot ripu Kučerovam, kurš piesaistīja divu čehu aizsargu uzmanību un tūlīt atdeva piespēli atpakaļ virknējuma partnerim. Gusevam atlika vienatnē izrēķināties ar Bartošaku un panākt 2:0.

Pēdējo 20 minūšu laikā Čehija aizvadīja vēl pa diviem aizmirstamiem vairākumiem, bet spēles beigās Milošam Ržiham nācās riskēt, kad abas komandas palika četratā, nomainot vārtsargu pret piekto laukuma spēlētāju. Ržihas padotie nespēja izmantot pārsvaru, bet Ņikita Zaicevs no savas laukuma puses vien palīdzēja noskaidrot spēles gala rezultātu – 3:0.

Tādējādi Bratislavas grupā, kurā spēlē arī Latvijas valstsvienība, palikušas vien divas komandas bez zaudējumiem. Krievija trīs spēlēs izcīnījusi deviņus punktus, bet Šveices izlase otrdien, pulksten 21.15 centīsies to atkārtot spēlē pret Austrijas valstsvienību.

Krievija - Čehija 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Vārtu guvēji: Sergejs Andronovs (13:02 min.), Ņikita Gusevs (32:25 min.), Ņikita Zaicevs (59:04 min., tukšos)
Soda minūtes: 10 - 16
Metieni pa vārtiem: 28 (5+15+8) - 23 (8+8+7)

$duelID=1215;$eventID=23;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>