Pasaules čempionāta spēlē piektdien Čehijas hokeja valstsvienība ar rezultātu 2:0 (0:0, 1:0, 1:0) līdzīgā cīņā pārspēja Dānijas izlasi.

Spēles pirmajā trešdaļā vārti netika gūti, bet bīstamākas iespējas atklāt rezultātu bija dāņiem, lai arī biežāk uzbruka čehi. Mača pirmie vārti tika gūti piecas sekundes pirms otrā perioda beigām, kad čehs Alešs Hemskis pēc Petra Nedveda piespēles no vārtu priekšas ievirzīja ripu vārtos. Trešo trešdaļu Dānijas komanda iesāka ļoti aktīvi, izveidojot bīstamas epizodes pie pretinieku vārtiem, bet spēles rezultātu mača 58.minūtē dubultoja Petrs Tenkrats. Atlikušajā laikā rezultāts vairs nemainījās.

Abas šīs komandas spēlē Stokholmas grupā, kurā ir arī Latvija. Vēla šajā grupā ir Krievija, Vācija, Itālija, Zviedrija un Norvēģija.

Portāls "Delfi" arī šogad līdzjutējiem piedāvā izvēlēties savu spēles zvaigzni. Pēc katras pasaules čempionāta spēles nobalso par savu mača favorītu!!!

$t1=cehija; $t2='danija'; include("/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2012/delfistar/bestplayer5.inc");?>