Gatavojoties pasaules čempionātam, pie uzvaras pārbaudes mačā svētdien tika Dānijas hokeja izlase.

Dānijas hokejisti viesos ar 3:1 (0:0, 0:1, 3:0) pārspēja Austriju, kas būs viena no Latvijas izlases pretiniecēm gaidāmajā pasaules čempionātā.

Tiesa, spēles rezultātu atklāja tieši austrieši, kad 34.minūtē ar precīzu metienu izcēlās Peters Šneiders, tomēr noslēdzošajā trešdaļā Dānija guva trīs vārtus pēc kārtas, divreiz izceļoties Jesperam Jensenam, bet vienus vārtus guva Frederiks Storms.

Austrijai vēl otrdien ieplānots pārbaudes mačs pret Kanādu, bet Dānijai spēļu ciklu pirms planētas meistarsacīkstēm ir noslēgusi.

No 10.maija līdz 26.maijam Slovākijā norisināsies 83.pasaules čempionāts hokejā, bet Latvija savā grupā spēlēs kopā ar Austrijas, Šveices, Itālijas, Čehijas, Krievijas, Zviedrijas un Norvēģijas nacionālajām izlasēm. Iekļūstot četru labāko komandu pulkā, izlase garantēs dalību ceturtdaļfinālā.