Pārbaudes spēlēs pirms pasaules čempionāta, kas pēc trīs nedēļām 21. maijā sāksies Rīgā, ceturtdien uzvaras svinēja Dānijas un Čehijas hokeja izlases.

Skandināvu duelī otrajā spēlē Dānijas izlase revanšējās Zviedrijai, pieveicot kaimiņvalsti ar 3:2 (2:0, 0:2, 1:0).

Pirmajā periodā Matiass Froms un Niklass Jensens panāca 2:0 dāņu labā, bet otrajā periodā Deniss Rasmusens un Antons Vedins izlīdzināja rezultātu 2:2. Uzvaru dāņiem nodrošināja Nikolajs Mejers, kurš vairākumā vārtus guva trešā perioda 15. sekundē.

Savukārt Čehijas izlase ar 4:1 (0:0, 2:1, 2:0) pieveica Vāciju, kas būs Latvijas pretiniece pasaules čempionātā.

Čehijas izlasei divus vārtus guva Lukašs Radils, bet pa vieniem Matežss Blumels un Ondžejs Beraneks, kurš ripu raidīja jau tukšos Vācijas izlases vārtos mača izskaņā. Vācijas rindās vienīgo golu guva Simons Sezemskis, kurš otrajā periodā vairākumā samazināja rezultāta starpību līdz 1:2.

Zviedrija, Dānija un Čehija pasaules čempionātā Rīgā spēlēs vienā grupā. Olimpiskajā sporta centrā A grupas turnīrā kopā ar šīm trijām komandām būs vēl Krievijas Hokeja federācijas komanda, Šveice, Slovākija, Baltkrievija un Lielbritānija. Savukārt "Arēnā Rīga" Latvijas grupā būs Vācija, Kanāda, Somija, ASV, Norvēģija, Itālija un Kazahstāna.

Pasaules čempionāts Rīgā sāksies 21. maijā, bet jaunie pasaules čempioni kļūs zināmi 6. jūnijā.