Latvijas hokeja izlases spēlētāji bija noskaņojušies iekļūt pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā un doties uz Parīzi, tāpēc saspringtajā cīņā piedzīvotais zaudējums Vācijas izlasei ir īpaši sāpīgs, intervijā Starptautiskajai Hokeja federācijai (LHF) atzina valstsvienības kapteinis Kaspars Daugaviņš.

Jau vēstīts, ka izšķirošajā Ķelnes apakšgrupas cīņā par pēdējo vietu ceturtdaļfinālā Latvijas izlase ar rezultātu 3:4 dramatiskā cīņā piekāpās Vācijas izlasei, astoto gadu pēc kārtas neiekļūst izslēgšanas spēļu kārtā.

"Mēs netikām tik tālu, cik gribējām. Mēs bijām noskaņojušies doties uz Parīzi, un netikt ceturtdaļfinālā ir sāpīgi," atzina Daugaviņš, kurš slavēja komandā valdošo atmosfēru.

"Neatceros, kad Latvijas izlasē būtu bijis šāds kolektīvs. Komandā ir lieliski čaļi un mēs ticam, ka varam spēlēt pret jebkuru pretinieku. Jāpateicas Bobam Hārtlijam, kurš Latvijas izlasē ieviesis jaunu hokeja kultūru," uzsvēra Daugaviņš.

Daugaviņš pasaules čempionāta septiņās spēlēs izcēlās ar vieniem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm.