Gatavojoties šāgada pasaules čempionātam, kas maijā risināsies Čehijā, Latvijas hokeja izlase trešdien aizvadīja pirmo spēli "Euro Hockey Chahlenge" (EIHC) turnīrā, izbraukumā Baltkrievijā tiekoties ar mājiniekiem, Baltkrievijas valstsvienību. Latvijas izlase šai mačā piekāpās ar 1:2 (0:1, 1:0, 0:1)

Šī Latvijas izlasei bija pirmā spēle jaunā galvenā trenera Aleksandra Beļavska vadībā.

Baltkrievijas izlase vadībā izvirzījās pirmās trešdaļas beigās, realizējot skaitlisko vairākumu. Latvijas izlase rezultātu spēja izlīdzināt otrās trešdaļas beigās, kad savus pirmos vārtus valstsvienībā guva Maksims Širokovs.

Tomēr trešās trešdaļas sākumā baltkrievi vēlreiz izmantoja skaitlisko pārsvaru un izvirzījās vadībā ar 2:1, kas arī palika šā mača galīgais rezultāts.

$d_id=132; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2014/hockey2014star.inc' ?>

Portāls "Delfi" piedāvāja spēles teksta tiešraidi!