Hārtlijs paziņos Latvijas hokeja izlases sastāvu dalībai pasaules čempionātā
Foto: F64

Latvijas Hokeja federācija (LHF) dienu pirms valstsvienības došanās uz pasaules čempionātu Dānijā rīko izlases pavadīšanas un sastāva nosaukšanas pasākumu.

LHF pasākums sadarbībā ar "Rietumu banku", kas ir federācijas atbalstītāja, trešdien plkst.14.30 notiks Vesetas ielā 7, Rīgā.

Pasākuma laikā būs iespēja tikties ar LHF viceprezidentu un ģenerālsekretāru Viesturu Koziolu, kā arī federācijas valdes locekli Valentīnu Bļugeru. Tāpat pasākumā piedalīsies izlases pārstāvji un "Rietumu bankas" padomes priekšsēdētāja vietnieks Arkādiju Suharenko, kurš nodos īpašu novēlējumu Latvijas izlasei.

Plānots, ka mediji tiks informēti par Latvijas izlases, tās treneru kolektīva un apkalpojošā personāla sastāvu, kā arī tiks ieskicēti izlases galvenie mērķi un uzdevumi gaidāmajā turnīrā.

Latvijas hokeja izlase otrdien "Arenā Rīga" ar rezultātu 1:6 zaudēja Kanādas izlasei, līdz ar to gatavošanos pasaules čempionātam noslēdzot bez pārbaudes spēlēs izcīnītām uzvarām.

Latvijas izlase pirms pasaules čempionāta Dānijā, kur pirmā spēle būs jāaizvada jau sestdien, cieta deviņus zaudējumus deviņās spēlēs. Līdz ar to Latvijas hokejisti pirmo reizi uz pasaules čempionāta augstāko divīziju, kur tā allaž spēlējusi kopš 1997.gada, dosies bez uzvarām pārbaudes spēlēs.

Gatavojoties pasaules čempionātam, Latvijas valstsvienība piedzīvojusi tikai zaudējumus. Vispirms viesos ar 2:3 un 2:6 tika zaudēts Norvēģijai, bet vēlāk sekoja bezvārtu neveiksmes savā laukumā ar 0:3 un 0:5 pret Somijas izlasi, savukārt turpinājumā divas reizes ar vienādu 1:4 viesos tika zaudēts Slovākijai, kam sekoja neveiksmes ar 1:2 un 0:3 mājās arī pret Šveici. Visbeidzot otrdien ar 1:6 tika atzīts Kanādas pārākums.

Jau vēstīts, ka veselības problēmu dēļ Latvijas izlasē šajā pavasarī nebūs iepriekšējo trīs gadu komandas kapteiņa Kaspara Daugaviņa, kuram veikta rokas operācija. Tāpat komandas sastāvā nebūs uzbrucēju Laura Dārziņa, Zemgus Girgensona un Jāņa Sprukta, kā arī vārtsargi Ivars Punnenovs un Jānis Kalniņš. Pasaules čempionātā nevarēs palīdzēt arī aizsargi Artūrs Kulda un Kristofers Bindulis.

Iepriekš arī bija skaidrs, ka uz izlasi netiks aicināts aizsargs Oskars Bārtulis.

Pasaules čempionātā, kas sāksies 4.maijā, Latvijas izlase Herningā spēlēs vienā grupā ar Kanādu, Somiju, ASV, Vāciju, Norvēģiju, Dāniju un Dienvidkoreju. Četras labākās komandas tiks ceturtdaļfinālā.

Tags

Hokejs 2018 Artūrs Kulda Hokejs Latvijas Hokeja federācija Latvijas hokeja izlase Oskars Bārtulis Zemgus Girgensona

Comment Form