Svētdien Tallinā ar trim spēlēm sākās pasaules hokeja čempionāts pirmās divīzijas B grupā, un sacensību mājiniece Igaunija piedzīvoja zaudējumu pēcspēles metienos.

Igaunijas izlase ar rezultātu 3:4 "bullīšos" zaudēja Rumānijas valstsvienībai. Igauņi šajā mačā spēja atspēlēties no rezultāta 0:2 un 2:3, ievedot spēli pagarinājumā. Cīņas uzvarētāja noteikšanai vajadzēja pēcspēles metienus, kuros rumāņi bija veiksmīgāki, uzvaras vārtus gūstot Šilardam Rokaļam.

Citā spēlē Japāna ar rezultātu 3:2 pārspēja Ukrainu. Japāņi pirmajā periodā izvirzījās vadībā ar 2:1, bet otrās trešdaļas izskaņā panāca divu vārtu pārsvaru. 14 sekundes pirms otrā perioda beigām ukraiņi vārtus atspēlēja, bet pēdējais periods noslēdzās bez vārtu guvumiem.

Savukārt Polija ar rezultātu 8:1 sagrāva Nīderlandi. Pa diviem vārtiem guva Filips Komorskis un Bartlomiejs Neupauers.