Kako turpina 'uguņot'; Somija atspēlējas mačā pret dāņiem

Somu jaunā hokeja zvaigzne Kāpo Kako ceturtdien ar burvīgu vārtu guvumu palīdzēja Somijas izlasei pasaules čempionatā Košices grupas mačā atspēlēties un ar 3:1 (0:0, 2:1, 1:0) pieveikt Dāniju.

Somijai tā bija trešā uzvara četros mačos, kas praktiski garantē vietu ceturtdaļfinālā. Savukārt dāņi pēc šī zaudējumu sarežģīja sev iekļūšanu labāko astotniekā.

Otrā perioda sākumā ripu Somijas izlases vārtos burtiski iebakstīja Mortens Madsens, bet dāņu prieki ilga precīzi četras minūtes – pēc izcila reida savu talantu apliecināja tīnis Kāpo Kako. Otrā perioda 15. minūtē pie dāņu vārtiem izveicīgāks bija Sakari Maninens, bet trešo vārtu guvumu tiesneši skaitīja Hari Pesonenam, kurš nedaudz izmainīja ripas virzienu pēc Kako metiena.