Kanādas hokeja izlase trešdien aizvadīja pēdējo pārbaudes spēli pirms pasaules čempionāta Čehijā, ar rezultātu 4:2 (1:2, 2:0, 1:0) pārspējot Austriju.

Maču veiksmīgāk iesāka austrieši, septītajā minūtē vārtus gūstot Mihaelam Raflam, bet trīs minūtes vēlāk Klods Žirū rezultātu izlīdzināja. Pirmās trešdaļas 12.minūtē Rafaels Herburgers vēlreiz izvirzīja vadībā Austriju, vadību noturot līdz otrās trešdaļas sākumam.

Tad Tailers Eniss rezultātu izlīdzināja, bet 27.minūtē Džeimijs Freisers beidzot izvirzīja vadībā Kanādas izlasi. Zīmīgi, ka Austrijas klubā Vīnes "Capitals" spēlējošais Freisers izlasē spēlējis prieka pēc, kamēr Kanādai pievienosies pārējie spēlētāji no NHL. Mača noslēgumā Mets Dušēns raidīja ripu tukšos vārtos.

Kanādas pirmā pretiniece gaidāmajā pasaules čempionātā 1.maijā būs Latvijas izlase, un spēles sākums būs plkst.17:15.