2021. gada pasaules čempione Kanāda hokeja izlase piektdien, 13. maijā, Helsinkos ar uzvaru sāka sava titula aizstāvēšanu, ar 5:3 (2:0, 3:1, 0:2) pārspējot Vāciju.

Koula Silindžera un Pjēra Lika Dibuā gūtie vārti ļāva kanādiešiem pirmo periodu uzvarēt ar 2:0. Otrā perioda astotajā minūtē Marks Mihaelis vienus vārtus atguva, bet trešdaļas otrajā pusē vairākumus realizēja Dibuā un Kents Džonsons, kamēr Noā Gregors vienādos sastāvos panāca 5:1.

Pēdējā divdesmitminūtē Matīass Plahta un Morics Zaiders samazināja Kanādas pārsvaru, tomēr vācieši neatspēlējās.

Ziņots, ka dienas pirmajā mačā olimpisko spēļu bronzas medaļas laureāti slovāki ar rezultātu 4:2 (1:0, 2:2, 1:0) uzvarēja Franciju. Vēl A apakšgrupā cīnīsies Šveice, Dānija, Kazahstāna un Itālija.