2018. gada pasaules hokeja čempionāta B grupas spēlē Herningā Kanādas izlase ar rezultātu 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) pārspēja Vācijas valstsvienību, abām noslēdzot grupu turnīru.

Kanādas izlasē vārtus guva Breidens Šens, Raiens Nūdžents-Hopkins un Taisons Džosts, bet vārtsargs Dārsijs Kempers atvairīja visus 12 Vācijas komandas izdarītos metienus pa vārtiem.

Šis mačs abām komandām vairs neko īsti neizšķīra, tāpēc visas 60 minūtes komandas spēlēja diezgan nepiespiesti un necīnījās katrā epizodē. Kanādieši pirmos vārtus guva jau 20. sekundē, bet tad pa vieniem vārtiem guva katrā nākamajā periodā.

Kanādas izlase B grupas kopvērtējumā ierindojās trešajā vietā un ceturtdaļfinālā spēkosies ar A grupas otro spēcīgāko komandu. Vakara spēlē kļūs zināms, kas būs kanādiešu nākamie pretinieki – Zviedrija vai Krievija. Savukārt Vācija izlase turnīru noslēdza B grupas piektajā pozīcijā.

$duelID=993;$eventID=19;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>