2022. gada pasaules hokeja čempionāta A apakšgrupas noslēdzošajā spēlē Kanādas valstsvienība ar rezultātu 7:1 (2:0, 3:0, 2:1) sagrāva Franciju, apakšgrupā nodrošinot trešo vietu.

Francijas izlasei turnīrs noslēdzās ar šo spēli, bet Kanāda ceturtdaļfinālā spēkosies ar Zviedrijas valstsvienību.

Aizvadītajā mačā Kanādas izlases labā divus vārtus guva Pjērs Lūks Dibuā, bet reizi precīzi bija Dilans Kozenss, Maksīms Komtuā, Ēriks O'Dels, Zeks Vaitklauds un Deimons Seversons. Francijas labā vienīgos vārtus guva Antonī Rešs, kurš trešajā trešdaļā uz brīdi panāca rezultātu 1:5

Kanāda ar šo uzvaru pārtrauca divu zaudējumu sēriju, ar 15 punktiem ierindojoties trešajā vietā A apakšgrupā. Grupā uzvarēja Šveice ar 20 punktiem, aiz tās ierindo Vācija, bet Slovākija ceturtdaļfinālā iekļuva kā ceturtās vietas ieguvēja. Francija ar pieciem punktiem ieņēma piekto vietu grupā.

Kanāda – Francija 7:1 (2:0, 3:0, 2:1)
Vārtu guvēji
: Dilans Kozenss (12:40 min., 1:0), Maksīms Komtuā (17:31 min., 2:0), Pjērs Lūks Dibuā (22:07 min., 3:0), Ēriks O'Dels (35:10 min., 4:0), Zeks Vaitklauds (45:29 min., 5:0), Pjērs Lūks Dibuā (51:16 min., 6:1), Deimons Seversons (55:19 min., 7:1) – Antonī Rešs (48:20 min., 5:1)
Metieni pa vārtiem: 41 (17+15+12) – 19 (7+6+6)
Soda minūtes: 6 – 4