Pasaules hokeja čempionāta Parīzes apakšgrupas mājiniece Francija ceturtdien, 11. maijā, pakutināja nervus turnīra galvenajai favorītei Kanādai, piedzīvojot zaudējumu līdzīgā cīņā ar rezultātu 2:3 (1:1, 1:1, 0:1).

Kanādas hokejisti spēles sestajā minūtē izvirzījās vadībā, kad vairākumā precīzu metienu izdarīja Raiens O'Reilijs, kuram ar rezultatīvu piespēli palīdzēja Neitens Makkinons, tomēr četras minūtes vēlāk Olivjē Damē-Malkā izmantoja iespēju un guva vārtus, izlīdzinot rezultātu.

Otrās trešdaļas sākuma Damjēns Flerī pēc Stefana da Kostas piespēles realizēja vairākumu un diezgan negaidīti izvirzīja vadībā Francijas valstsvienību, tomēr Klods Žirū perioda izskaņā atbildēja ar vārtu guvumu skaitliskajā vairākumā.

Kanādas izlasei uzvaru nesošie vārti bija diezgan kuriozi – Marks Eduārs Vlasičs izdarīja tālu metienu, ripa lidoja garām vārtiem, atsitās pret apmali, no mugurpuses trāpīja vārtsargam un ieslīdēja vārtos. Tad 5+20 minūšu noraidījumu nopelnīja kanādietis Džefs Skiners, bet Francijas izlase šo iespēju nerealizēja. Atlikušajā laikā vārti vairs netika gūti.

Kanādas izlase pasaules čempionātu turpina bez zaudējumiem un ar 12 punktiem četrās spēlēs ierindojas Parīzes grupas līderpozīcijā. Savukārt Francija ar pieciem punktiem četrās spēlēs ieņem sesto vietu.

$duelID=637;$eventID=15;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>