Drošu uzvaru 2013.gada pasaules hokeja čempionāta spēlē piektdien izcīnīja Kanādas izlase, kas ar rezultātu 4:1 (2:0. 1:0, 1:1) pārspēja Baltkrievijas valstsvienību.

Kanādas izlasei pirmais precīzais metiens padevās mača 12. minūtē, kad Raiens O'Reilijs pārspēja Baltkrievijas vārtsargu Dmitriju Milčakovu. Savukārt piecas minūtes vēlāk Endrjū Leds vairākumā dubultoja Kanādas valstsvienības pārsvaru.

Spēle turpinājās ar Ziemeļamerikas komandas pārsvaru, kas tika pārvērsta arī trešo vārtu guvumā. Klods Žirū vairākumā skaisti iegāja zonā, apspējot divus pretiniekus, un piespēlēja Stīvenam Stemkosam, kuram atlika ripu iemest tukšos vārtos.

Noslēdzošajā periodā Žirū izcēlās ar ļoti skaistiem vārtiem Kanādas vairākumā. Viņš, atrazdamies aiz vārtiem, ar ātru nūjas kustību ievirzīja ripu Baltkrievijas vārtos, panākot 4:0. Tomēr Baltkrievijai izdevās gūt goda vārtus, un pēc Artjoma Demkova uzmetiena nūju pielika Aleksejs Jefimenko.

Jāatzīmē, ka Kanādas izlase šajā mačā izdarīja 37 metienus pa pretinieku vārtiem, kamēr Baltkrievija tikai 10.

$d_id=89; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2013/hockeystar2013/fe.php' ?>