Kanādas hokeja izlase sestdien pasaules čempionāta pusfināla kārtas spēlē pieveica Čehijas valstsvienību.

Kanādas izlase pretiniekus pieveica ar rezultātu 6:1 (1:1, 3:0, 2:0). Uzvarētāju labā divus vārtus guva Dilans Kozenss.

Tādējādi kanādieši jau trešo reizi pēc kārtas pasaules čempionāta finālspēlē tiksies ar Somijas valstsvienību. 2021. gadā Kanādas izlase finālā pārspēja Somiju, bet 2019. gadā pārāki bija somi.

Čehijas izlase spēles ievadā tika pie trim iespējām spēlēt vairākumā. Vienu no tām izmantoja Davids Krejcī, kurš ar pēkšņu plaukstas metienu panāca rezultātu 0:1. Pirmās trešdaļas izskaņā rezultātu gan izlīdzināja Dilans Kozenss, kurš pēc pēkšņas ripas izlekšanas vārtu priekšā pārspēja Karolu Vejmelku.

Atlikusī spēles gaita aizritēja Kanādas izlases gaumē. Otrajā periodā trīs minūšu laikā Adams Laurijs, Kents Džonsons un Metjū Barzals panāca vadību 4:1. Savukārt trešajā periodā pārsvaru nostiprināja Kols Silindžers un Dilans Kozenss.

Jau ziņots, ka pirmajā pusfināla spēlē Somijas izlase pārspēja ASV hokejistus.

Portāls "Delfi" piedāvāja spēles teksta tiešraide.