Krievijas Olimpiskās komitejas (KOK) komanda ar graujošu uzvaru noslēdza pasaules čempionāta A grupas turnīru, ar 6:0 (5:0, 0:0, 1:0) pieveicot Baltkrievijas valstsvienību.

KOK hokejisti tādējādi uzvarēja A grupā, bet baltkrievi palika pēdējie, priekšā palaižot arī potenciālo pastarīti Lielbritāniju. Tā kā šajā gadā pasaules čempionātā no augstākās divīzijas neviena komanda neizkrīt, tad baltkrievi saglabāja vietu elitē.

KOK komanda tagad ceturtdien ceturtdaļfinālā tiksies ar Kanādu, kas caur adatas aci iespraucās izslēgšanas turnīrā, pateicoties Latvijas neveiksmei pamatlaikā pret Vāciju.

KOK hokejisti masīvi sāka spēli – 36. sekundē Ņikita Ņesterovs guva vārtus, bet pēc nepilnām četrām minūtēm Emīls Gaļimovs panāca jau 2:0. Baltkrievija šajā brīdī nomainīja vārtsargu Konstantīnu Šostaku pret Alekseju Kolosovu, bet tas nelīdzēja. Kolosovu 12 minūšu laikā pārspēja Maksims Šalunovs, Mihails Grigorenko un Ņesterovs.

Otrajā periodā komandas vārtus neguva, bet pēdējā trešdaļā KOK komandai vēl vienus vārtus guva Dmitrijs Voronkovs.

$duelID=1417;$eventID=27;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>