Krievijas Olimpiskās komitejas (KOK) komanda sestdien Rīgā notiekošajā pasaules hokeja čempionātā izcīnīja otro uzvaru divās A apakšgrupas spēlēs, diezgan viegli ar rezultātu 7:1 (4:1, 1:0, 2:0) pieveicot Lielbritāniju.

KOK komandas labā divus vārtus guva Antons Burdasovs, bet reizi precīzi meta Mihails Grigorenko, Sergejs Tolčinskis, Pāvels Karnauhovs, Andrejs Kuzmenko un Antons Slepiševs.

Komanda no Krievijas pirmo 11 minūšu laikā guva četrus vārtus, ieliekot stingrus pamatus uzvarai. Liams Kirks perioda izskaņā realizēja vairākumu un guva pirmos vārtus turnīrā Lielbritānijas izlasei. Mača turpinājumā intrigas īsti nebija. Krievi kontrolēja notikumus laukumā, otrajā periodā guva vēl vienus vārtus, bet trešajā periodā savu pārsvaru pieaudzēja līdz sešiem vārtiem.

KOK komandai šī ir otrā uzvara turnīrā. Čempionāta pirmajā dienā dramatiskā spēles izskaņā KOK izrāva uzvaru pār Čehiju.

Lielbritānija – KOK 1:7 (1:4, 0:1, 0:2). Spēle noslēgusies.
Vārtu guvēji
: Liams Kirks (18:46 min., 1:4, vair.) – Antons Burdasovs (5:53 min., 0:1, vair,), Mihails Grigorenko (7:19 min., 0:2, maz.), Antons Burdasovs (9:21 min., 0:3), Sergejs Tolčinskis (10:51 min., 0:4), Pāvels Karnauhovs (30:08 min., 1:5), Andrejs Kuzmenko (49:59 min., 1:6), Antons Slepiševs (53:04 min., 1:7).
Metieni pa vārtiem: 11 (5+3+3) – 42 (15+18+9)
Soda minūtes: 12 – 8

$duelID=1321;$eventID=27;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>