Par otru 2015.gada pasaules hokeja čempionāta finālisti sestdien kļuva pašreizējā čempionvienība Krievija, kas pusfinālā trešajā periodā "salauza" ASV izlasi un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 4:0 (0:0, 0:0, 4:0).

Spēles pirmajā trešdaļā Krievijas izlase darbojās nedaudz pārliecinošāk, tomēr labu vārtu gūšanas iespēju nebija. Otrajā periodā ASV sāka spēlēt daudz aktīvāk, biežāk apdraudot pretinieku vārtos. Lai arī labu "golu" momentu amerikāņiem bija diezgan daudz, tomēr Sergejs Bobrovskis Krievijas vārtos spēlēja veiksmīgi.

Trešajā periodā ritēja līdzīga cīņa, taču Krievijai izdevās sagaidīt savas iespējas. Vispirms Sergejs Mozjakins ar individuālo meistarību guva skaistus vārtus, bet trīs minūtes vēlāk Aleksandrs Ovečkins izmantoja pretinieku kļūdu, dubultojot savas komandas pārsvaru.

$d_id=121; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2014/hockey2015star.inc' ?>

ASV sāka aizrauties ar uzbrukumu, un 56.minūtē Vadims Šipačovs izmantoja amerikāņu aizsargu kļūdu, praktiski jau izšķirot mača rezultātu. Minūti pirms mača beigām Jevgeņijs Malkins vēl raidīja ripu tukšos vārtos un panāca spēles gala rezultātu.

Krievijas izlases pretiniece finālā būs Kanādas valstsvienība, kas savā pusfinālā ar rezultātu 2:0 uzvarēja Čehiju.

Portāls "Delfi" piedāvāja spēles teksta tiešraidi, kur var aplūkot detalizētāku mača aprakstu.