Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Krievijas izlase svētdien, 21. maijā, izcīnīja pasaules hokeja čempionāta bronzas medaļas, ar rezultātu 5:3 (1:0, 3:1, 1:2) pārspējot Somijas valstsvienību.

Krievijas izlase Znaroka vadībā vienmēr izcīnījusi godalgas pasaules čempionātos. 2014. gadā krievi izcīnīja zelta medaļas, 2015. gadā tika pie sudraba, bet pērn ieguva bronzu. Savukārt Somija aizvadīto trīs gadu laikā divreiz izcīnījusi sudraba medaļas.

Krievijas izlasē divus vārtus guva Ņikita Gusevs, bet pa reizei precīzi bija Vladimirs Tkačovs, Bogdans Kiseļevičs un Ņikita Kučerovs. Savukārt Somijas izlasē ar precīziem metieniem izcēlās Miko Rantanens, Miko Lehtonens un Veli-Mati Savinainens.

Krievijas izlase līdz spēles 29. minūtei bija izvirzījusies vadībā ar rezultātu 4:0, gūstot vārtus gan vienādos sastāvos, gan mazākumā, gan vairākumā. Somijas izlase otrā perioda izskaņā guva savus pirmos vārtus, bet tad trešā perioda pirmajās sešās minūtēs somiem izdevās deficītu samazināt līdz vienam "golam". Tomēr Kučerovs pretuzbrukumā atjaunoja divu vārtu pārsvaru Krievijai un panāca mača gala rezultātu.

Portāls "Delfi" piedāvāja šī mača teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētu spēles gaitas aprakstu.

$duelID=699;$eventID=15;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>