2018. gada pasaules hokeja čempionāta A grupas spēlē Kopenhāgenā svētdien Krievijas izlase ar rezultātu 7:0 (3:0, 3:0, 1:0) sagrāva Austrijas valstsvienību.

Krievijas izlases labā divus vārtus guva Mihails Grigorenko, bet reizi precīzi meta Artjoms Aņisimovs, Aleksandrs Barabanovs, Kirils Kaprizovs, Maksims Mamins un Iļja Mihejevs. Savukārt Krievijas izlases vārtsargs Vasīlijs Košečkins atvairīja visus 14 pretinieku metienus, bet viņš pirms pēdējā perioda tika nomainīts. Igors Šestjorkins ieņēma viņa vietu vārtos, pēdējās 20 minūtēs tiekot galā ar visiem četriem metieniem. Austrijas izlasei ar 18 metieniem nepietika, lai gūtu vārtus, bet krievi kopumā izdarīja 41 metienu.

Šī Krievijas izlasei bija otrā pārliecinošā uzvara šajā turnīrā, pirmajā mačā krievi ar rezultātu 7:0 sagrāva Francijas valstsvienību. Savukārt Austrijas izlase pirms tam ar rezultātu 2:3 pagarinājumā piekāpās Šveicei.

$duelID=911;$eventID=19;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>