Septīto uzvaru septiņās pasaules hokeja čempionāta spēlēs otrdien izcīnīja Krievijas izlase, kas B grupas pēdējā spēlē ar rezultātu 2:1 (0:0, 2:0, 0:1) pārspēja turnīra mājiniekus baltkrievus.

Pirmais periods aizritēja azartiskā spēlē, taču neviena no komandām nespēja gūt vārtus. Kā gaidīts, Krievijai piederēja šī mača kontrole, bet rezultāts tika atklāts tikai 33.minūtē, kad pēc Viktora Tihonova un Vadima Šipačova piespēlēm vārtus guva Sergejs Plotņikovs. Trīs minūtes vēlāk Šipačovs pēc teicamas Plotņikova piespēles dubultoja Krievijas pārsvaru.

Otrās trešdaļas izskaņā Baltkrievijas vārtsargs Vitālijs Kovaļs guva savainojumu, un viņa vietu vārtos ieņēma Kevins Lalands. Trešās trešdaļas sestajā minūtē Baltkrievijas pretuzbrukumā precīzi meta Vladimirs Deņisovs, panākot rezultātu 1:2. Baltkrievijas izlasei izdevās iegūt iniciatīvu un vairākas reizes apdraudēt Krievijas vārtus, tomēr ar to nepietika, un uzvaru izcīnīja Krievijas izlase.

$d_id=112; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2014/hockey2014star.inc' ?>