Kristians Rubīns: jāuzlabo spēle uzbrukumā

Latvijas hokeja izlase pirmdien tika pie savas otrās uzvaras Rīgā notiekošajā pasaules čempionātā, ar 3:0 (0:0, 1:0, 2:0) pieveicot sīksto Itāliju. Līdz pat spēles priekšpēdējai minūtei Latvija bija minimāls pārsvars, bet spēles galotnē divreiz ripa tika raidīta tukšos vārtos.

"Nebija viegli. 57 minūtes un tikai 1:0. Smaga spēle. Uzbrukuma zonā viss bija kārtībā, izdarījām metienus, gājām uz vārtiem. Varbūt kaut kas nesanāca. Gribējām izspēlēt smuki un tad sanāk, ka ripa trāpa pa kājām vai atsit ar nūju, un jāiet atpakaļ. Jāuzlabo spēle uzbrukuma zonā, jākomunicē vairāk ar maiņas biedriem un jāiet uz priekšu," saka Rubīns, kurš ik pa laikam darbojas kā uzbrūkošais aizsargs. "Cenšos spēlēt savu spēli. Šodien bija sajūta, ka varu pieslēgties (uzbrukumiem), atvērtāks laukums nekā spēlēs pret kanādiešiem vai kazahiem. Centos izmantot savas spējas. Galvenais, ka uzvara."

"Kas pozitīvs jāpaņem uz nākamām spēlēm? Tīrs punkti. Jādodas tālāk," piebilst NHL kluba Toronto "Maple Leafs" sistēmas spēlētājs.

Latvijas hokeja izlasei pēc trīs spēlēm pirmajās četrās dienās tagad būs divu dienu atpūta. Nākamajā mačā ceturtdien Boba Hārtlija vadītā izlase tiksies ar ASV valstsvienību, kas divās spēlēs pagaidām izcīnījusi vienu uzvaru – pār Kanādu.

Latvija ar septiņiem punktiem trīs spēlēs vismaz uz brīdi kļuvusi par līderi savā grupā, bet otrajā vietā ar sešiem punktiem divās spēlēs ir Vācija, kas vakarā "Arēnā Rīga" tiksies ar divus zaudējumus piedzīvojušo Kanādu.