Latvijas hokeja izlase ar skaistu uzvaru otrdien noslēdza dalību 2019. gada pasaules čempionātā un ar 4:1 (0:1, 1:0, 3:0) B apakšgrupas spēlē Bratislavā pieveica Norvēģijas valstsvienību.

Spēles sākums Latvijas izlases izpildījumā bija miegains. Lai arī latvieši biežāk meta pa pretinieku vārtiem, momenti nebija pārāk bīstami. Norvēģijas izlase 16. minūtē vairākumā izvirzījās vadībā, kad precīzi meta Tobiass Lindstrēms. Norvēģijas izlase vadībā nebija uz ilgu, jo otrā perioda iesākumā Miks Indrašis realizēja vairākumu, kad precīzi meta pēc lieliskas Rūdolfa Balcera piespēles.

Trešā perioda sākumā Latvija izturēja pretinieku uzbrukumus, bet tad 47. minūtē Jānis Jaks ar rikošeta palīdzību deva Latvijas izlasei vadību. Nepilnu minūti vēlāk Rihards Marenis realizēja izgājienu pret vārtsargu un panāca rezultātu 3:1. Mača gala rezultāts tika panākts spēles 55. minūtē, kad pie vārtiem acīgi nospēlēja Ronalds Ķēniņs, kurš pirmais ieguva vārtsarga atvairīto ripu un izdarīja precīzu metienu.

Latvijas izlase B apakšgrupas kopvērtējumā ar deviņiem punktiem septiņās spēlēs ierindojās piektajā vietā un pasaules čempionātu noslēdza 10. vietā.

Portāls "Delfi" piedāvāja spēles teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētu notikumu aprakstu.

$duelID=1283;$eventID=23;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>