Latvijas hokeja izlase ceturtdien, 7. februārī, Korejas pilsētā Kanninā guva uzvaru pārbaudes turnīra "Olympic Legacy Cup" otrajā mačā, ar 6:3 (3:2, 2:1, 1:0) pieveicot Japānas valstsvienību.

Latvijas izlases rindās divus vārus guva Edmuns Augstkalns, bet pa reizei izcēlās Kristaps Jākobsons, Ēriks Zohovs, Rūdolfs Maslovskis un Edgars Homjakovs.

Latvijas hokeja izlase pirmajā periodā izvirzījās vadībā ar 3:0, taču līdz pirmā perioda beigām japāņi samazināja starpību līdz 2:3. Otrā perioda sākumā Japānas izlase panāca arī 3:3, bet drīz pēc tam nepilnu trīs minūšu laikā Edmunds Ausgtkalns ar saviem otrajiem vārtiem spēlē un Rūdolfs Maslovskis atjaunoja Latvijai drošāku pārsvaru 5:3.

Līdz pat spēles priekšpēdējai minūtei rezultāts nemainījās, tad Japānas izlase nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, ko izmantoja Latvijas hokejisti – ripu tukšos vārtos iemeta Edgars Homjakovs, pieliekot punktu spēlei.

Pārbaudes turnīra noslēgumā Latvijas izlase piektdien tiksies ar Kazahstānu. Ziņots, ka turnīra ievadā Latvijas izlase ar 6:2 apbēdināja mājinieci Koreju.

Latvijas izlase uz turnīru Korejā devusies eksperimentālā sastāvā, bet komandu vada "Zemgale/LLU" galvenais treneris Valērijs Kuļibaba, kuram asistē viņam Igors Smirnovs.