Latvijas vīriešu hokeja otrā izlase trešdien "Arēnā Rīga" pārbaudes mačā ar rezultātu 2:0 (0:0, 0:0, 2:0) pārspēja Igaunijas valstsvienību.

Pirmos vārtus guva Elvijs Biezais, kurš bija precīzs trešā perioda septītajā minūtē, bet pusotru minūti pirms pamatlaika beigām ripu cietoksnī raidīja Roberts Lipsbergs.

Latvijas izlases vārtus sargāja Rihards Cimermanis.

Rīt Latvijas otrā izlase pret Igaunijas valstsvienību, kura šogad spēlēs pasaules čempionāta pirmās divīzijas B grupā, tiksies atkārtoti.

Vakara kulminācija "Arēnā Rīga" būs pulksten 19.30, kad spēkus mēros Latvijas un Krievijas valstsvienības.

Oskars Cibuļskis, Ralfs Freibergs, Kristaps Zīle, Kristaps Sotnieks, brāļi Rihards un Roberts Bukarti, Kaspars Daugaviņš, Miks Indrašis, Ronalds Ķēniņš, Rodrigo Ābols, Vitālijs Pavlovs un Gints Meija izlases sastāvā pret Krieviju aizvadīs savu pirmo spēli šajā sagatavošanās ciklā pirms pasaules čempionāta.