Latvijas hokeja izlase, gatavojoties 2017. gada pasaules čempionātam, piektdien, 21. aprīlī, pārbaudes spēlē savās mājās "Arēnā Rīga" atspēlējās pēc ātri zaudētiem vārtiem un ar 2:1 (0:1, 0:0, 2:0) pieveica Francijas valstsvienību.

Arī pēcspēles metienos, kas risinās pārbaudes spēlēs, uzvara Latvijai -
ar 3:2.

Latvijas izlase jau spēles trešajā minūtē nonāca zaudētājos: Elvis Merzļikins neredzēja Nikolā Rica metienu no zilās līnijas. Latvijai ilgi neizdevās atspēlēties, līdz pēdējās trešdaļas sākumā lielo skaitlisko vairākumu izmantoja Miks Indrašis. Savukārt uzvaras vārtus, tehniski apspēlējot pretiniekus, guva komandas kapteinis Kaspars Daugaviņš, kuram šī bija pirmā spēle valstsvienībā šajā pavasarī.