Latvijas hokeja izlase piektdien pārbaudes spēlē "Euro Hockey Challenge" turnīra ietvaros ar rezultātu 2:1 (1:0, 0:0, 1:1) pārspēja Francijas valstsvienību.

Mača 13.minūtē Latviju vadībā izvirzīja Mārtiņš Cipulis, kurš veiksmīgi nocīnījās vārtu priekšā pēc Kaspara Daugaviņa metiena. Turpinājumā komandas diezgan līdzīgi spēkojās un rezultāts nemainījās līdz mača 49.minūtei, kad Damjēns Flerī netraucēts no vārtu priekšās pārspēja Latvijas izlases vārtsargu Edgaru Masaļski, izlīdzinot rezultātu.

Neizšķirts rezultāts saglabājās tikai īsu brīdi, jo pēc divām minūtēm Daugaviņš uz vārtu priekšu piespēlēja Mikam Indrašim, kurš uzreiz padeva turpat esošajam Miķelim Rēdliham, un viņš raidīja ripu tālajā vārtu stūrī. Turpinājumā Latvijai izdevās nosargāt savus vārtus neskartus un izcīnīt uzvaru.

Līdz šim Latvijas hokejisti bija aizvadījuši četras pārbaudes spēles. Divas reizes Latvija piekāpās Somijai, bet piektdien latviešu hokejisti ar 2:3 piekāpās Krievijai, tomēr sestdien šo pretinieku izdevās uzvarēt ar 1:0.

2014.gada pasaules hokeja čempionāts augstākajā divīzijā Minskā sāksies 9.maijā.