Latvijas hokeja izlase trešdien, 24. aprīlī, pārbaudes spēlē pret Krieviju pirmajā periodā ieguva divu vārtu pārsvaru, ko turpinājumā nenosargāja, piedzīvojot zaudējumu ar 2:4 (2:0, 0:1, 0:3).

Šī bija pirmā no divām Latvijas un Krievijas pārbaudes spēlēm "Arēnā Rīga" pirms šī gada pasaules čempionāta. Otro reizi komandas tiksies ceturtdien, 24. aprīlī, pulksten 18:30.

Jau spēles ceturtajā minūtē Mārtiņš Dzierkals izmantoja pretinieku "dāvanu" un eleganti apspēlēja Krievijas izlases vārtsargu Aleksandru Georgijevu, ļaujot gavilēt pilnajām "Arēna Rīga" tribīnēm. Pirmā perioda izskaņā Krievijas hokejisti savā zonā vēlreiz rupji kļūdījās - šoreiz pēc Kaspara Daugaviņa piespēles precīzs bija Roberts Bukarts.

Tomēr turpinājumā otrajā un trešajā periodā laukumā dominēja Krievijas izlase, nedodot daudz iespēju mājiniekiem. Otrajā trešdaļā Artjoms Zubs ar metienu no zilās līnijas samazināja starpību, bet pēdējā perioda pirmajā pusē Krievija divu minūšu laikā divreiz pārspēja Kristeru Gudļevski, panākot 3:2. Spēles izskaņā Rušan Rafikovs ripu raidīja jau tukšos Latvijas izlases vārtos, pieliekot punktu Krievijas uzvarai.

Portāls "Delfi" piedāvāja teksta tiešraidi.