Latvijas hokeja izlase piektdien, 1. maijā, Prāgā ar smagu zaudējumu iesāka pasaules čempionātu augstākajā divīzijā, pirmajā A grupas mačā ar 1:6 (0:3, 0:2, 1:1) piekāpjoties spēcīgajai Kanādas valstsvienībai.

Latvijas hokeja izlase spēles pirmās desmit minūtes aizvadīja līdzīgā cīņā, taču tad kanādieši nepilnu piecu minūšu laikā guva trīs vārtus pēc kārtas, precīzi metot Neitanam Makkinonam, Džeisonam Specam un Metam Dušēnam.

Otrajā perioda sākumā Kanāda turpināja "spiest" uz Latvijas vārtiem. Tas ātri deva rezultātu, jo kanādiešiem izdevās panākt piecu vārtu pārsvaru. Dens Hemhuiss Ervīnu Muštukovu pārspēja ar tālu metienu, bet tad Speca guva savus otros vārtus no tuvas distances. Muštukovs tika nomainīts, viņa vietu ieņēma Masaļskis, kurš labi iesaistījās spēlē, atvairot bīstamus metienus.

$d_id=1; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2014/hockey2015star.inc' ?>

Pēdējā trešdaļa ritēja mierīga cīņa, jo mača uzvarētājs praktiski bija noskaidrots. Tomēr Latvijas izlasei izdevās gūt "goda" vārtus, kad Latvijas izlases pretuzbrukumā Kaspars Daugaviņš raidīja ripu Maika Smita vārtos. Pēdējā minūtē Roberts Bukarts izgājienā kavēja Sidniju Krosbiju, tika nozīmēts "bullītis", kuru NHL zvaigzne pārliecinoši realizēja.