Latvijas izlase ar vāju sniegumu vairākumā piekāpjas baltkrieviem

Latvijas hokeja valstsvienība ceturtdien savā laukumā pārbaudes spēlē "Euro Hockey Challenge" turnīra ietvaros ar 1:3 piekāpās Baltkrievijas valstsvienībai, neizmantojot daudzās iespējas skaitliskā vairākumā.

Abas komandas savā starpā vēlreiz tiksies jau piektdien, 15. aprīlī.

Latvijas izlases labā vienīgos vārtus guva Andris Džeriņš. Baltkrievijai vārtus guva Artūrs Gavruss, Sergejs Kosticins un Kristians Henkels.

Portāls "Delfi" piedāvāja mača teksta tiešraidi.

Pārbaudes spēle hokejā: Latvija – Baltkrievija
Latvija - Baltkrievija 1:3 (spēle noslēgusies)Vārtu guvēji: Andris Džeriņš (41:10 min.) - Arturs Gavruss (13:59 min.), Sergejs Kosticins (30:05 min.), Kristians Henkels (36:29 min.)Noraidījumi: Miķelis Rēdlihs (2 min, 1:01), Ralfs Freibergs (2+2+10 min., 33:11) - Konstantīns Koļcovs (2 min., 4:31), Andrejs Kosticins (2 min., 17:02), Artjoms Demkovs (2 min., 30:32), Sergejs Kosticins (2 min., 33:11), Andrejs Kosticins (2+2+10 min., 33:11), Aleksandrs Kitarovs (2 min., 36:27), Čārlzs Linglē (2 min., 38:24 min.).
Latvijas izlases rindās par labāko atzina Gunti Galviņu, bet baltkrieviem - vārtu autoru Henkelu.
Jāspēlē vēl 3 minūtes
Liela ofensīva Baltkrievijas izlasei lielajā vairākumā. Latvija to iztur un tagad jau ir četratā.
Latvija paliek trijatāSotnieks aizsardzībā pārkāpj noteikumus
Daugaviņš mazākumā teicami iegāja zonā un bīstami meta. Pāri vārtiem.
Latvijai mazākumsĀbolam noraidījums par klupināšanu
Latvijas U-18 izlase pēc 2. perioda zaudē šveiciešiem ar 2:3. Trešos vārtus Latvijas jaunieši zaudēja 16 sekundes pirms perioda beigām.
Jeļisejevs bija viens pie tukšiem vārtiem, taču ļoti grūtā situācijā un netrāpīja pa ripu.
Bīstams baltkrievu uzbrukums, Masaļskim ripa bija virs galvas un kāds no aizsargiem glāba, ar roku aizmetot ripu tālāk no vārtiem.
Un atkal ļoti nevarīgs vairākums Latvijas izlases izpildījumā. Pasaules čempionātā vairākumu izmantošanai būs daudz lielāka nozīme.
Latvijai vairākumsDaugaviņš ar teicamu individuālo darbību ieiet zonā un viņu nogāž. Kārtējais vairākums, ko šodien, diemžēl, Latvijai līdz šim nav izdevies izmantot.
Latvijai liela ofensīva pēc gūtajiem vārtiem, cenšoties salauzt baltkrievus. Neliels haoss Baltkrievijas izlases spēlē.
41:10 min. Latvija - Baltkrievija 1:3Pēc Sotnieka piespēles Džeriņa metienu atvaira Lalands, bet ripa atlec Džeriņam uz nūjas un ielido vārtos.
Latvijai perioda sākumā bija dažas sekundes vairākumā, ko nespēj izmantot.
Sākas 3. periods
Latvijas un Šveices U-18 hokeja izlašu cīņā rezultāts strauji mainās. Šveicieši guva otros vārtus, bet jau pēc mirkļa Latvija panāca 2:2.Latvijai vārtus guvuši Renaŗs Krastenbergs un Vlads Vulkanovs.
Latvijas un Šveices U-18 izlašu cīņā 2. perioda sākumā šveicieši izlīdzinājuši rezultātu 1:1.
Noslēdzies 2. periods
Galviņš divreiz spēcīgi meta no zilās līnijas. Lalands glābj.
Latvijai lielais vairākumsIndrašis lielā ātrumā devās uz pretinieku zonu, bet viņu laukuma vidū paklupina.
Saulieties iegāja zonā un uzreiz radīja bīstamu momentu. Taču turpinājumā Latvija daudz saspēlējas, bet bez domām par uzbrukumu.
Latvijai vairākums
Latvija - Baltkrievija 0:3Izcili precīzs Kristiana Henkela metiens augšējā stūrī. Masaļskis palika "uz pauzes" par tik negaidītu un precīzu metienu
Baltkrievija pilnā sastāvā
Bukarts trāpa pa pārliktni, bet tad viņa piespēli pārtver baltkrievi. Miķelis Rēdlihs jau bija gatavs mest tukšos vārtos.
Pasaules čempionātā Latvijas U-18 hokeja izlase pēc 1. perioda ar 1:0 uzvar Šveici
Latvijai vairākumsSergejs Kosticins pārkāpa noteikumus pirms brāļa Andreja Kosticina kautiņa ar Freibergu. Visi trīs dodas uz soliņa.Video atkārtojumā redzams, ka Andrejs Kosticins ar nūju iesita Freibergam pa muguru, un Ralfs parādā tāpēc nepalika.
KautiņšAndrejs Kosticins saplūcas ar Freibergu, un Ralfs šajā duelī pārāks.
Latvijai atkal pabāls sniegums vairākumā. Uzreiz pēc vairākuma Siksnam bīstams metiens no zilās līnijas, bet garām vārtiem.
30:05 min. Latvija - Baltkrievija 0:2Aleksejs Kaļužnijs iedeva perfektu piespēli gar vārtiem un Sergejam Kosticinam atlika pielikt nūju
Latvijai varēja sanākt uzbrukums "trīs pret vienu", bet Saulietis pa ātru iegāja zonā...
Baltkrievi pamodušies, Stepanovs labā situācijā met pāri vārtiem.
Saulietis, Kulda un Pavlovs ļoti aktīvi savā nomaiņā un uz brīdi iespieda pretiniekus viņu zonā. Bīstams moments neseko.
Iespēja Bukartam, bet ripa kaut kur iesprūst ceļā uz vārtiem. Latvija daudz aktīvāk uzbrūk 2. perioda sākumā.
Meijam izgājiens viens pret vienu, bet neizdodas apspēlēt Lalandu. Meija nedaudz pa tālu palaida ripu un tā noslīdēja no nūjas lāpstiņas metiena brīdī.
Latvijai pirmajai nedaudz bīstams uzbrukums. Baltkrievi atbildes gājienā centās iebakstīt ripu pašā stūrītī, bet Masaļskis labi nosedza tuvo stūri.
Spēle atsākusies
Tikmēr Latvijas U-18 izlase sākusi pasaules elites čempionātu ASV. Pirmā pretiniece Šveice.Pirmā perioda 4. minūtē Latvija izvirzījās vadībā 1:0.
Komandas atgriežas laukumā, drīz spēle atsāksies
Noslēdzies 1. periods
Bukarts aktīvs vairākuma pēdējās sekundēs, bet vairākums atkal paliek neizmantots.
Šoreiz labi uzbrukumi Latvijas izlasei. Galviņš un Meija savas iespējas neizmanto.
Latvijai vairākumsAndrejs Kosticins neļāva Skvorcovam labā situācijā trāpīt pa ripu, ķeksējot nūju. Un saņem noraidījumu.
Latvija - Baltkrievija 0:1Siksnam neizdevās izmest ripu gar apmali no zonas, jo trāpīja pa tiesnesi. To izmantoja pretinieki, Aleksejs Kaļužnijs uzreiz atdeva piespēli uz vārtu priekšu Arturam Gavrusam, kurš pārspēj Masaļski.
Indrašim divi baltkrievu aizsargi neļāva tikt līdz vārtiem. Ja izlauztos caur diviem baltkrieviem, būtu ļoti bīstams moments.
Perioda vidū komandas nomierinājušās pēc aktīvā spēles sākuma. Daudz cīņas pie apmales.
Edgars Kulda izlauzās cauri baltkrievu aizsargiem un izdarīja metienu. Pirmā izdevība Latvijai.
Latvija daudz saspēlejas, bet uzbrukuma nav. Samērā pabāls sniegums vairākumā.
Latvijai vairākumsKoļcovs par sitienu pretiniekam par nūju saņem sodu. Pārkāpumā baltkrievam pašam salūst nūja.
Bičevskis teicami piespēleja gar vārtiem, bet "baltkrievs" Lalands neļāva Saulietim tikt pie ripas.
Atkal Masaļskis glābj, un jau nopietnāki asumi pie Latvijas vārtiem. Nospēlētas nav vēl pat trīs minūtes, bet tiesnešiem netrūkst darba
Bīstams Baltkrievijas uzbrukums, un pirmo reizi Masaļskis rāda savu meistarību.
1:01 min. Latvijai mazākumsMiķelis Rēdlihs nopelna sodu un pēc tam vēl meklē kašķi, uzskatot, ka pretinieks simulējis pārkāpumu.
Spēle sākusies
Lēnām tuvojas pasaules čempionāts. IIHF atgādina, kādi bija Latvijas svarīgākie un spilgtākie momenti 2015. gadā https://www.delfi.lv/sports/news/hokeja-chempionats/video/video-svarigakas-latvijas-izlases-epizodes-pagajusaja-pasaules-cempionata.d?id=47311735
Latvijas izlases sastāvs (pa maiņām) pret Baltkrieviju: Vārtsargi - #31 Edgars Masaļskis, #30 Ivars Punnenovs;- #16 Kaspars Daugaviņš - #87 Gints Meija - #70 Miks Indrašis;#11 Kristaps Sotnieks - #44 Oskars Cibuļskis;- #71 Roberts Bukarts - #25 Andris Džeriņš - #24 Miķelis Rēdlihs;#3 Aleksandrs Jerofejevs - #13 Guntis Galviņš;- #18 Rodrigo Ābols - #20 Vitālijs Pavlovs - #73 Gunārs Skvorcovs;8 Ralfs Freibergs - #88 Maksims Širokovs;- #17 Kaspars Saulietis - #96 Māris Bičevskis - #35 Edgars Kulda - #91 Nikolajs Jeļisejevs; #5 Edgars Siksna