Pasaules hokeja čempionātā pārliecinoši turpina spēlēt ASV izlase, kas Helsinku grupā ar 3:0 (2:0, 0:0, 1:0) pieveica Vāciju.

ASV hokejisti ar 15 punktiem tādējādi atgriezušies Helsinku grupas pirmajā vietā, bet Vācija ar septiņiem punktiem ir piektā, taču saglabā iespējas iekļūt ceturtdaļfinālā. ASV hokejisti turnīra pēdējā spēlē tiksies ar Slovākiju, bet Vācijai pēdējā spēļu dienā cīņa pret Franciju.

$d_id=103; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2013/hockeystar2013/fe.php' ?>

Amerikāņu hokejisti pamatu uzvarai ielika jau spēles sākumā, līdz piektajai minūtei panākot jau 2:0. Nepilnu divu minūšu laikā ASV izlasei tad vārtus guva Bobijs Batlers un Pols Sčastnijs. Trešajā periodā trešos vārtus guva Stefans Džionta.

ASV izlases pārsvars varēja būt vēl lielāks, taču otrā perioda vidū Ārons Palušajs nerealizēja "bullīti".