Latvijas hokeja izlases pretiniece 2018. gada pasaules čempionātā Dānijas valstsvienība ceturtdien pārbaudes spēlē piedzīvoja zaudējumu Zviedrijas izlasei ar rezultātu 1:4.

Zviedrijas izlase mača pirmajā periodā piecu minūšu laikā pēc Linusa Arnesona un Karla Klingberga metieniem panāca 2:0, bet Adams Almkvists vairākumā otrajā periodā panāca jau trīs vārtu pārsvaru. Niklass Jensens vairākumā 47. minūtē vienus vārtus atguva, bet minūti vēlāk Linuss Ulunds atjaunoja Zviedrijai trīs "golu" pārsvaru.

Dānijas izlase šajā sagatavošanās posmā trīs spēlēs piedzīvojusi trīs zaudējumus, pirms tam divos mačos zaudējot arī Francijai.

Dānijas un Latvijas izlases pasaules čempionātā spēlēs B apakšgrupa, kurā spēkosies arī ar Kanādas, Somijas, ASV, Vācijas, Norvēģijas un Dienvidkorejas izlasēm.

Citā pārbaudes spēlē Austrija ar rezultātu 4:3 pēcspēles metienu sērijā pārspēja Itālijas valstsvienību.