Pasaules hokeja čempionātos zemākajās divīzijās trešdien zaudējumus piedzīvoja Lietuvas un Igaunijas hokejisti.

Pasaules čempionāta pirmās divīzijas A grupas spēlē Lietuva ar rezultātu 1:3 piekāpās turnīra mājiniekiem kazahiem. Spēles pirmajā periodā Dastins Boids deva vadību Kazahstānai, bet mača vidusdaļā Ņikita Kļešenko dubultoja pārsvaru. Arvīds Domeika trešā perioda ievadā guva vārtus Lietuvai, tomēr 39 sekundes pirms pamatlaika beigām Darens Dīcs nodrošināja Kazahstānas uzvaru un panāca mača gala rezultātu.

Pirmās divīzijas A grupas kopvērtējumā trīs komandas guvušas pa trīs punktiem divās spēlēs – Dienvidkoreja, Baltkrievija un Kazahstāna. Savukārt Lietuva, Slovēnija un Ungārija palikušas sausā.

Pasaules čempionāta pirmās divīzijas B grupā Tallinā mājiniece Igaunija ar 2:5 piekāpās Japānas hokejistiem.

Spēles 44. minūtē Kazuma Ivamoto izvirzīja Japānu vadībā, bet tad Eduards Slesarevskis rezultātu izlīdzināja. Mača turpinājumā japāņi guva četrus vārtus pēc kārtas, precīzi metot Rio Hašibam, Juširoham Hirano, Kotaro Jamatam un Kohei Sato. Riho Embrihs Igaunijai guva vārtus divas minūtes pirms pamatlaika beigām.

Citās spēlēs Rumānija ar 3:2 pagarinājuma pieveica Poliju, savukārt Ukraina ar 8:1 sagrāva Nīderlandi.

Rumānijas un Polijas izlases turnīrā izcīnījušas pa septiņiem punktiem trīs spēleš, Japānas kontā seši punkti, Igauņiem iekrājuši četrus punktus, Ukraina – trīs, bet Nīderlande pie punktiem nav tikuši un trīs spēlēs guvuši tikai trīs vārtus.