Kanādas hokeja izlases zvaigzne Konors Makdivids guva šāgada pasaules čempionāta pirmo "hat trick", bet viņa pārstāvētā komanda izcīnīja trešo uzvaru četrās spēlēs B grupā, ar 5:0 (3:0, 1:0, 1:0) pārspējot Norvēģijas valstsvienību.

Kanādas izlasei šī bija otrā "sausā" spēle turnīrā.

Mača rezultātu kanādieši atklāja ātri, jau otrajā minūtē, kad Konors Makdeivids Larsu Haugenu pārspēja pirmoreiz. Īpaši nepatīkami Norvēģijas izlasei varētu būt otrie zaudētie vārti, jo Bo Horvats tos guva, kanādiešiem esot skaitliskajā mazākumā.

Trešos vārtus pirmā perioda izskaņā guva Makdeivids, kritienā ieraidot ripu vārtos,

Otrā perioda vidū Makdeivids nokārtoja savu "hettriku", panākot 4:0 Kanādas izlases labā, bet piektos vārtus trešās trešdaļas sākumā guva Bo Hovarts.

Norvēģijas izlase centīgi mēģināja "atslēgt" kanādiešu vārtus, taču teicami darbojās abi Kanādas izlases vārtsargi, Kērtiss Makelhinijs un Dārsijs Kempers, kurš savu kolēģi nomainīja trešā perioda vidū.

$duelID=951;$eventID=19;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>

Pēc šokējošā zaudējuma ASV komandai čempionāta ieskaņā Kanādas izlase ir izcīnījusi trīs ļoti rezultatīvas uzvaras, bet B grupas kopvērtējumā ieņem otro vietu aiz ASV.