Latvijas hokeja izlases vārtsargam Edgaram Masaļskim pēc pasaules čempionāta spēles pret Dāniju konstatēts ceļgala saišu sastiepums, LETA apstiprināja Latvijas Hokeja federācijas (LHF) preses sekretārs Māris Gorbunovs.

Kā ziņots, Latvijas izlase sestajā pasaules čempionāta spēlē pirmdien ar rezultātu 0:2 (0:0, 0:2, 0:0) piekāpās Dānijas valstsvienībai.

Masaļskis laukumu pameta pēc divām nospēlētām trešdaļām, kad viņa vietu vārtos ieņēma Māris Jučers. Mača gaitā vārtsargs divas reizes cieta sadursmēs ar pretinieku hokejistiem, bet pēc otrās epizodes viņam uz laukuma ilgstoši tika sniegta medicīniskā palīdzība.

Iepriekš izlases galvenais treneris Teds Nolans lika noprast, ka pēdējā turnīra spēlē otrdien pret Zviedriju komandas vārtus, visticamāk, sargās Jučers, taču galīgais lēmums tiks pieņemts otrdien rīta treniņā.

Masaļskis sešās čempionāta spēlēs vidēji ielaidis 2,65 ripas un atvairījis 91,98% metienu.

Savā pēdējā pasaules čempionāta mačā Latvijas izlase otrdien plkst.21.15 spēkosies ar Zviedriju.

Šī gada pasaules čempionāts līdz 20.maijam risināsies Zviedrijā un Somijā.

Komandas pa apakšgrupām izkārtotas, ņemot vērā Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) rangu. Pēc viena apļa turnīra grupas ietvaros katrā attiecīgajā pilsētā četru spēcīgāko komandu vidū tiks izspēlēti ceturtdaļfināli, bet to uzvarētāji vienkopus pulcēsies Helsinkos, kur līdz 20.maijam tiks noskaidroti šī gada pasaules čempioni.

Latvijas izlasei izvirzīts uzdevums sasniegt pasaules čempionāta labāko astoņnieku, kas nav izpildīts.