Otro uzvaru 2013.gada pasaules hokeja čempionātā svētdien izcīnīja Norvēģijas valstsvienība, kas ar rezultātu 3:2 (1:0, 1:0, 1:2) dramatiskā mačā pārspēja Dānijas izlasi.

Norvēģi spēles rezultātu atklāja pēc nospēlētām 63 sekundēm, precīzi metot Matsam Trigam. Turpinājumā abas komandas spēkojās ļoti līdzīgi, bet 38.minūtē rezultāts kļuva 2:0 Norvēģijas labā. Vārtus guva Anders Bastiansens.

Tomēr Dānija prata atspēlēties. 46.minūtē Stefans Lasens panāca 1:2, bet Madss Boedkers četras minūtes vēlāk izlīdzināja rezultātu. Saspringtā cīņā Norvēģijai tomēr izdevās izraut uzvaru, kad divas minūtes pirms pamatlaika beigām vārtus guva Patriks Toresens.

$d_id=49; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2013/hockeystar2013/fe.php' ?>