Norvēģijas hokeja izlase savā pirmajā 2017. gada pasaules hokeja čempionāta spēlē sestdien ar rezultātu 3:2 (0:0, 2:1, 1:1) Parīzes apakšgrupas cīņā pārspēja vienu no turnīra mājiniecēm Francijas valstsvienību.

Pēc nerezultatīva pirmā perioda Norvēģijas izlasei otrajā trešdaļā izdevās iegūt divu vārtu pārsvaru. 26. minūtē Kens Andrē Olimbs pēc sava brāļa Matisa piespēles no aizvārtes pirmo reizi pārspēja Kristobalu Uē, bet četras minūtēs pēc tam vairākumā teicamu piespēli pie tālā vārtu staba no pirmā "gola" autora saņēma Patriks Toresens, kuram atlika vien ievirzīt ripu vārtos.

Tomēr trešdaļas izskaņā Tedijs da Kosta ar vārtu guvumu apturēja norvēģu ofensīvu un atgrieza cerības savai komandai. Savukārt desmit minūtes pirms pamatlaika beigām Toresens uz brīdi atjaunoja divu vārtu pārsvaru Norvēģijai, tomēr uzreiz pēc tam Stefans da Kosta ar individuālo meistarību izkārtoja sev iespēju, kuru realizēja.

Francijas izlase pēdējās minūtēs turpināja cīņu par punktiem, taču šoreiz palika bešā.

$duelID=591;$eventID=15;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>