Norvēģijas hokeja izlases savā pirmajā spēlē pasaules čempionātā sestdien ar grūtībām 3:1 pieveica vienu no turnīra pastarītēm Slovēniju.

Norvēģiem uzvaru nodrošināja Anderss Bastiansens, kurš savus pirmos vārtus guva jau spēles 62.sekundē. 15.minūtē Bastiansens izgājienā viens pret vienu guva skaistus vārtus, panākot 2:0, bet perioda izskaņā Ziga Jegličs pēc elegantas saspēles samazināja starpību.

Līdz pat mača pēdējām minūtēm rezultāts nemainījās. Slovēņi priekšpēdējā minūtē noņēma arī vārtsargu, bet viņu centienus izlīdzināt rezultātu apturēja Madss Hansens, kurš piecas sekundes pirms mača beigām ripu raidīja tukšos vārtos. Jāpiebilst, ka pirms tam Hansens neizmantoja lielisku iespēju gūt vārtus, izpildot "bullīti".

Vēl šajā grupā Stokholmā spēlē mājinieki zviedri, Šveice, Čehija, Baltkrievija, Kanāda un Dānija.

$d_id=29; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2013/hockeystar2013/fe.php' ?>