Pasaules hokeja čempionāts, 15. maija spēles. Teksta tiešraides arhīvs

Pasaules hokeja čempionātā Maskavā un Sanktpēterburgā svētdien, 15. maijā, notika četras spēles.

Portāls "Delfi" piedāvāja spēļu teksta tiešraidi.

Pasaules hokeja čempionāts, 15. maijs
Sveiciens hokeja līdzjutējiem nākamajā dienā pēc Latvijas uzvaras pār Kazahstānu, Eirovīzijas un Maira Brieža cīņas.Svētdien, 15. maijā, Latvijai un tās faniem brīvdiena pasaules čempionātā hokejā, bet Maskavā un Sanktpēterburgā notiek četras citas cīņas.16:15, Maskavas grupa, Dānija - Čehija16:15, Sanktpēterburgas grupa, Vācija - ASV20:15, Maskavas grupa, Šveice - Zviedrija20:15, Sanktpēterburgas grupa, Slovākija - Somija
Vakardiena Latvijai bija priecīga, apskatamies uz vakardienas uzvaras svarīgākajiem brīžiemhttps://www.delfi.lv/sports/news/hokeja-chempionats/zinas/infografika-latvijas-pirma-uzvara-pamatlaika-pec-divu-gadu-partraukuma.d?id=47440199
Pirms šodienas spēles piedāvājam apskatīties IIHF veidoto vakardienas spēļu TOP 5.https://www.delfi.lv/sports/news/hokeja-chempionats/video/video-kuznecova-asas-rokas-un-kolesnika-seivs-pret-latviju-top-5-pirmajas-vietas.d?id=47440955
Dānijas un Čehijas izlašu sastāvs spēlei
ASV un Vācijas izlašu sastāvs
Čehija - Dānija. Spēle sākusies.
Vācija - ASV. Spēle sākusies
ASV noraidījumsJau pirmais Vācijas uzbrukums bīstams un vārtu priekšā amerikāņi klupina pretinieku
2:19  min. Vācija - ASV 1:0Vācija izmanto vairākumu! Pēc Darila Boila metiena ripa vārtu priekšā trāpa Feliksam Šucam pa slidu un lido vārtos, pēdējā brīdī vēl nūju pieliek drošībai Patriks Hāgers, kuram fiksēts vārtu guvums.
Jau ar pirmajām minūtēm čehi dominē laukumā.
Ir daži pretuzbrukumi arī dāņu izpildījumā, taču nekas tik nopietns, lai Dominiks Furhs satrauktos - pagaidām neviens metiens nav bijis vārtu rāmī.
Amerikāņi kļūdījās vidējā zonā, kad veica maiņu, un Vācijas izlases kapteinim Marcelam Gočam laba iespēja. ASV izlasi glābj vārtsargs Maiks Kondons.
7:56 min. Vācijai noraidījumsDarils Boils atstāj vāciešus mazākumā
Pretuzbrukums - izspēlē līdz tukšiem vārtiem čehi, Pastrņaks atdod piespēli atpakaļ uz tukšo vārtu stūri, Dāms nepagūst pārvietoties, bet Červenka netrāpa vārtos! Tiesa, norvēgu aizsargs arī patraucēja.
10:21 min. Abusējais noraidījumsASV neizmanto vairākumu, bet uzreiz pēc tam izveido momentu. Vāciešus glābj vārtsargs Greiss.Pie vārtiem neliela pagrūstīšanās un soģi piešķir abām komandām sodu
10:35 min. Vācija - ASV 1:1Džejs Tī Kamfers iegāja pa labo malu pretinieku zonā, pieturēja ripu un atdeva piespēli gar vārtiem, kur  Džeiks Makeibs uzreiz raida to vārtos
No teicamas pozīcijas Ržepihs netrāpa vārtu augšējā stūrī pēc teicamas Kovarža piespēles.
Pēc ASV uzbrukuma atkal asumi pie Vācijas vārtiem. Šoreiz tiesnesis noraidījumus nedod.
Perioda beigās dāņu presings, teicami spēlē Furhs.
13:06 min. Vācija - ASV 2:1Kristians Erhofs ar metienu no zilās līnijas gūst vārtus. ASV vārtsargs Kondons bija nosegts un neredzēja metienu
Vācijai noraidījumsZeidenbergs pārkāpj noteikumus, bet amerikāņi aizturētā soda laikā vēl izveido bīstamu uzbrukumu. Atkal lieliski spēlē Greiss.
Plekaņecs no tuvas distances nespēj pārspēt Dāmu - iesit ripu tieši ķērajcimdā.
Čehija - Dānija 0:0. Noslēdzies 1. periods.
Vācijai noraidījums
Vācija - ASV 2:1. Noslēdzies 2. periodsPēdējās sekundēs divas nelielas pagrūstīšanās starp komandām. Visu 1. periodu bija manāms saspīlējums starp spēlētājiem, kas tiesnešiem nesola vieglu dzīvi turpmākās 40 minūtes
Čehija - Dānija. Sācies 2. periods.
24:09 min. Čehija - Dānija 1:0Červenka ar spēcīgu metienu trāpa pa vārtu stabiņu, bet Tomašs Plekaņecs ir pirmais pie ripas un raida to vārtos.
Vācija - ASV 2:1. Sācies 2. periods
20:26 min. Vācija - ASV 2:2ASV izmanto 1. periodā iegūto vairākumu. Ostons Metjūzs ar teicamu plaukstas metienu no kreisās malas ir precīzs!
30:01 min. Čehija mazākumā. Dāņu uzbrukums beidzas ar noraidījumu čehiem - 2+10 soda minūtes Mihalam Ržepiham. Pirmais noraidījums šai spēlē.
23:38 min. Vācijai noraidījums
30:12 min. Pēc 11 sekundēm čehi paliek trijatā pret pieciem dāņiem. Rupji nospēlē Roberts Kusals un pievienojas Ržepiham uz sodīto soliņa. "Lielais" vairākums Dānijai.
Uzreiz dāņi metas izspēlēt vairākumu, čehi vairākus metienus bloķē, arurhs teicami nospēlē.
Čehija pilnā sastāvā.
Amerikāņi gan vairākumā, gan pirms tam vienādos sastāvos turpina apmētāt Vācijas vārtus. Metienos neapšaubāms ASV pārsvars, bet uz tablo 2:2.
34:37 min. Dānijai mazākums. Nikolass Jensens cīņā pie apmales pret Zahornu nopelna noraidījumu.
Ripa atlec tieši uz Kundrāteka nūjas, taču bijušais Rīgas "Dinamo" aizsargs to nespēj apstrādāt, lai iemestu pāri Dāma rokai vārtos. Norvēģi labi aizsargājas, un čehi nerealizē šo vairākumu.
Nelielais Čehijas izlases pārsvars liek dāņiem spēlēt ļoti aktīvi, meklējot iespējas pārspēt Furhu.
Kārtējo reizi Dānijas izlasi no vārtu zaudējuma glābj vārtu stabiņš, šoreiz pēc Plekaņeca metiena.
Čehija - Dānija 1:0. Noslēdzies 2. periods.
ASV un Vācijas hokejistu cīņa diezgan raiti rit, abas komandas vairāk domā par uzbrukumu, līdz ar to līdzjutējiem skatāms hokejs.
35:30 min. Vācijai noraidījums
39:16 min. Vācijai mazākumsNosargājuši vārtus drošībā mazākumā, vācieši atkal paliek četratā periodā izskaņā. Noraidījumu nopelna vārtsargs Greiss, kurš ar cimdu iedod pa pakausi pretiniekam.
Vācija - ASV 2:2. Noslēdzies 2. periods
Čehija - Dānija. Sācies 3. periods.
Kousals Dānijas vārtu priekšā atņem Larsenam ripu, bet neizdodas apstrādāt ripu, lai iemestu to precīzi vārtos.
42:09 min. Dānijai vairākums. Skaitliskā sastāva pārkāpums Čehijai.
42:10 min. Čehija - Dānija 1:1Nepiespiež Furhs ripu pie ledus, pirmais to pamana Mortens Madsens un ieraida vārtos. Tā pārtrūka Dominika Furha "sausā" sērija šāgada pasaules čempionātā, kas ilga 163 minūtes...
Vācija - ASV 2:2. Sācies 2. periods
Greiss kļūdās pēc amerikāņu metiena no zilās līnijas, bet ASV izlasi šo lielisko iespēju neizmanto
Perioda vidū iniciatīva pārgajusi dāņu rokās, izdara daudz labu metienu pa vārtiem.
ASV un Vācijas hokejisti bez piesardzības metas uzbrukumos, piemirstot par aizsardzību. 3. periods rit ar maz pārtraukumiem, bet vārtsargi netiek pārspēti pēdējā trešdaļā.
52:42 min. Dānijai vairākums. Pastrņakam 2 soda minūtes par spēli ar augstu paceltu nūju.
Ilgi saspēlējas dāņi, taču čehi neļauj izdarīt metienus pa vārtiem, taču arī izmest ripu no zonas viņiem nesanāk.
Čehijas komanda spēlē pilnā sastāvā.
Trīs minūtes līdz pamatlaika beigām, čehi sāk ofensīvu, tomēr Dāmu pārspēt neizdodas. Pietrūkst precizitātes pēdējā metienā, jo iespēju ir daudz.
51:03 min. ASV noraidījumsAmerikāņiem vētrains uzbrukums, taču Vinss Hinostroza uztriecas virsū vārstargam Greisam un saņem sodu.
Lukašs Kašpers lielā ātrumā ietriecas bortā pēc solo izgājiena, bet vārti netiek gūti.
Čehija - Dānija 1:1. Noslēdzies pamatlaiks.
Čehija - Dānija. Sācies ppildlaiks.
Dāņi papildlaiku iesāk ar bīstamu metienu pa Furha vārtiem, čehi atbild ar Plekaņeca izrāvienu uz vārtiem. Abos gadījumos vārtsargi nospēlē teicami.
Straujā tempā rit spēle papildlaikā. Dānu uzbrukumi joprojām bīstami - Nikolajam Ēlersam bija iespēja šospēli pabeigt ar uzvaras metienu, bet Furhs ripu atvaira.
Čehija - Dānija 1:1. Noslēdzies papildlaiks.
Vācija - ASV 3:2
Vācija - ASV 3:2. Spēle noslēgusies
Čehijas un Dānijas spēles uzvarētāji tiks noteikti "bullīšos".
Vācija - ASV 3:2 (2:1, 0:1, 1:0)Vārtu guvēji: Patriks Hāgers (2:19 min., vair.), Kristians Erhofs (13:06 min.), Korbinians Holcers (59:27 min.) - Džeiks Makeibs (10:35 min.), Ostons Metjūzs (20:26 min., vair.)Noraidījumi: Darils Boils (2 min., 7:56), Patriks Hāgers (2 min., 10:21), Janiks Zeidenbergs (2 min., 14:28), Markuss Kinks (2 min., 18:36), Kristians Erhofs (2 min., 23:38), Deniss Roils (2 min., 35:30), Tomass Greiss ( 2min., 39:16) - Kriss Vīdemans (2 min., 1:01), Niks Folinjo (2 min., 10:21)Metieni pa vārtiem: 14 (7+3+4) - 33 (15+10+8)
"Bullīšus" iesāk dāņi - Larss Ellers pārspēj Furhu.
Lukašs Kašpars čehiem - ripa vārtos!
Nikolajs Ellers - ripa vārtos.
Ržepihs trāpa pa vārtu pārliktni.
Niklass Jensens realizē  uzvaras "bullīti"!
Čehija - Dānija 1:2 (0:0, 1:0, 0:1, 0:0, 0:1)Vārtu guvēji: Tomašs Plekaņecs (24:09) - Mortens Madsens (42:10, vair.), Nikolajs Ēlers (65:00)Noraidījumi: Mihals Ržepihs (2+10 min., 30:01), Roberts Kousals (2 min., 30:12), komandas sods (2 min., 42:09), Dāvids Pastrņaks (2 min., 52:42) - Nikolass Jensens (2 min., 34:37)Metieni pa vārtiem: 41 - 21
Dienas pirmās spēles noslēdzās ar negaidītiem rezultātiem, bet vakara spēles sāksies pulksten 20:15. Tajās Sanktpēterburgas grupā Slovākija tiksies ar skaisti spēlējošo Somiju, bet Maskavas grupā Šveice spēkosies ar Zviedriju.
Slovākijas un Somijas izlašu pieteikums mačam:
Šveices un Zviedrijas izlašu pieteikums mačam:
Slovākija - Somija. Spēle sākusies.
Šveice un Zviedrija. Spēle sākusies.
2:08 min. Zviedrijai noraidījumsNīgrēnam strīdīgā situācijā iedod sodu par ripas izmešanu ārpus laukuma
2:34 min. Šveicei noraidījumsŠveicei ilgi nebija vairākums, jo komandas kapteinis Andres Ambūls par kluoināšanu dodas uz sodīto soliņa.
Somijas hokejisti mača pirmajās minūtēs vairāk spēlē ar ripu, tomēr nevienai no komandām metiens pa vārtiem tā arī nav izdevies. Tad ļoti labā pozīcijā nonāca Mikaels Granlunds, bet viņš ar nūjas neērto pusi meta garām.
Ripa ielido Šveices vārtos, taču video atkārtojumā redzams, ka Ēriksons ar augsti paceltu nūju trāpīja pa gaisā lidojošu ripu.
Spēle rit bez pārtraukumiem. Somijas hokejisti ik pa laikam kaut ko izveido uzbrukuma zonā, bet slovāki izdarījuši tikai metienus garām vārtiem. Devītajā minūtē slovāku uzbrucējs Bartanuss gandrīz pārspēja somu vārtsargu Sarosu.
Spēle bez pārtraukumiem ritēja 11 minūtes, bet tad somi neveiksmīgi iegāja zonā, tiesnešiem fiksējot aizmuguri.
Jokinens piespēlēja uz vārtu priekšu Lainem, viņš bija labi ieņēmis pozīciju un izdarīja metienu, taču ripa trāpīja pa vārtu pārliktni.
Somijas izlases vārtsargs Saross vēlreiz glābj savu komandu no vārtu zaudējuma. Slovāki uzbrūk reti, bet bīstami.
Pēc Šveices uzbrukuma pirmā pagrūstīšanās starp komandu spēlētājiem. Tiesneši nesoda komandas.
Skaļickis saņēma ripu ļoti labā pozīcijā, taču viņš netrāpīja pa ripu. Iespējams, tā slovākiem bija labākā iespēja gūt vārtus šajā periodā. Mirkli pēcāk slovāki vēl labi uzmeta. Somi uz perioda beigām nedaudz iemiguši.
Šveice daudz mērķtiecīgāk meklē vārtus. Zviedri izskatās nedaudz iemiguši, salīdzinot ar ierasto viņu ātro sniegumu.
Slovākija - Somija 0:0. Noslēdzies 1. periods.Mača pirmās 20 minūtes aizritēja zibenīgi. Slovākijai izdevās teicami spēlēt aizsardzībā, atļaujot somiem izdarīt tikai divus metienus pa vārtiem.
Šveicei pirmais patiešām bīstamais moments - piespēle gar vārtiem, bet pie tālā stabiņa Andrigeto netrāpa tukšā vārtu stūrī. Tad seko zviedru uzbrukumi un jau Reto Berra divreiz glābj šveiciešus. Pirmā perioda izskaņā spēle aktivizējusies.
18:21 min. Šveice - Zviedrija 1:0Svens Andrigeto ar plaukstas metienu gūst vārtus. Zviedru vārtsargs Jakobs Markstrēms neredzēja metiena izdarīšanas brīdi.
Šveice - Zviedrija 1:0. Noslēdzies 1. periods
Slovākija - Somija 0:0. Sācies 2. periods.
Somijas izlasei pirmajā perioda minūtē bija ātrs pretuzbrukums, kurā Koivu metienu atvairīja Hudāčeks. Vēlāk Marčinko pamēģināja veiksmi un pārbaudīja Sarosa modrību.
23:22 min. Noraidījums Slovākijas izlasē.Pilstrēms labi pie apmales apspēlēja pretinieku, tika vārtu priekšā un centās pēc pauzes izdarīt metienu. Svarnijs pārkāpa noteikumus un tika noraidīts.
Granlunds lielā ātrumā iegāja zona un izdarīja metienu, bet uzbrukuma turpinājumā Lindels centās izmest cauri burzmai. Somija vairākums noslēdzās.
Šveice - Zviedrija 1:0. Sācies 2. periods
26:33 min. Noraidījums Somijas izlasē.Tiesneši pamanīja, ka somi neveikli nomainījās, pārkāpjot skaitlisko sastāvu.
20:59 min Šveicei noraidījumsFelisjēns di Buā saņem sodu par pretinieka turēšanu
Asumi pie Šveices vārtiem. Zviedri agresīvi devās uz vārtsargu, bet šveicieši metās aizstāvēt Berru. Tiesneši ar grūtībām izšķīra divus pārus.Sodi katrā komandā pa vienam spēlētājiem.
Slovākiem vairākumā neizdodas nostāties zonā. Somi darbojās ļoti veiksmīgi. Pēc tam Komarovs veikli iegāja zonā pēc tālas piespēles, bet tālāk atrada Granlundu, taču aizsargs viņam patraucēja izdarīt metienu.
Daņo pa labo malu iegāja somu zonā, bet meta garām. Pēc tam Lusņaks vēl vienā ātrā uzbrukumā tika pie metiena no tuvas distances, bet Saross labi ieņēma pozīciju vārtos.
23:04 min. Zviedrijai noraidījumsRipa ielido Šveices vārtos, bet atkal gols netiek skaitīts, jo Venbergs tika uzgrūsts virsū Berram. Tiesneši vēl iedod zviedram sodu par bloķēšanu.
30:27 min. Noraidījums Slovākijas izlasei. Koskiranta mēģināja ripu iemest vārtos pēc nesaprašanās slovāku savā starpā. Mirkli pēcāk Marinčins atstāja slovākus mazākumā.
Šveice pilnā sastāvā un uzreiz tuvu otro vārtu gūšanai. Nino Nīderraiters vārtu priekšā nepārmeta pāri Markstrēmam.
31:07 min. Slovākija - Somija 0:1. Vairākumā Miko Koivu mēģināja piespēlēt uz vārtu priekšu Mikaelam Granlundam, taču ripa trāpīja pa slovāku aizsarga nūju un ielidoja vārtos.
Zviedrija ar grūtībam nosargā vārtus mazākumā. Daudz pārliecinošāki pagaidām ir šveicieši, kas Latvija nav izdevīgi. Ja Šveice šajā spēlē uzvarēs, tad Latvijai ir zudušas teorētiskas iespējas iekļūt ceturtdaļfinālā.
31:47 min. Slovākija - Somija 0:2Tomi Salinens ripu iemeta zonā, Anti Pilstrēms pirmais tika pie tās un guva vārtus, metot starp Jūliusa Hudāčeka kājsargiem
33:46 min. Noraidījums Somijas izlasēKoivu saņem divu minūšu sodu par sitienu ar nūju.
27:44 min. Šveicei mazākumsGēringam noraidījums par pretinieka turēšanu
Berra glābj šveiciešus, un atkal grūstīšanās pie Šveices vārtiem.
Slovākijas izlase vairākumā divas reizes uzmeta pa vārtiem, taču momenti nebija pārāk bīstami. Pēc mazākuma somi uzreiz sāka darboties uzbrukuma zonā.
Kārtējo asumi pie apmales starp hokejistiem. Tiesneši pagaidām sodus nedod, jo tādas pagrūstīšanās tikai. Bet spriedza jūtama starp spēlētājiem.
Slovākija - Somija 0:2. Noslēdzies 2. periods.
31:06 min. Šveicei noraidījumsŠveicieši pārsteidzās ar asumiem, Nino Nīderreiters saņem sodu
31:12 min. Šveice - Zviedrija 1:1Zviedri ātri soda pretiniekus par diezgan nevajadzīgo pārkāpumu. Pēc metiena pa vārtiem pirmais pie atvairītās ripas ir Johans Sundstrēms, panākot izlīdzinājumu
34:05 min. Zviedrijai noraidījumsLinus Ūmarks pēc iemetiena paklupina šveicieti un saņem sodu.
37:36 min. Šveicei noraidījumsFelisjēns di Buā vārtu priekšā ķeksē zviedru un saņem sodu
Šveicieši atkal aktīvi dodas aizstāvēt vārtsargu pēc zviedru uzmetiena. Šveices hokejisti nekautrējas provocēt pretiniekus savu vārtu priekšā.
Slovākija - Somija 0:2. Sācies 3. periods.
39:58 min. Zviedrijai noraidījumsDžimijs Ēriksons iegrūž šveicieti Šveices vārtos, par ko saņem sodu.
Šveice - Zviedrija 1:1. Noslēdzies 2. periods
Pirmās piecas minūtes šajā trešdaļā aizritējušas ļoti ātri ar somu pārsvaru laukumā, bet bīstamu momentu līdz šim nav īsti bijis.
46:46 min. Slovākija - Somija 0:3.Somijas izlase aizturētā soda laikā izspēlēja uzbrukumu, kurā pēc Jūso Hietinena metiena Aleksandrs Barkovs veikli mainīja ripas lidojuma virzienu vārtu priekšā.
47:36 min. Noraidījums Slovākijas izlasēĻibors Hudāčeks par sitienu pretiniekam ar nūju saņem noraidījumu.
Komarovs vārtu priekšā mēģināja iestumt ripu vārtos ar visiem aizsargiem un vārtsargu. Somi izdarīja lielu spiedienu uz slovāku vārtiem, līdz Barkovs uzmeta no lieliskas pozīcijas virsū vārtsargam.
Šveice - Zviedrija 1:1. Sācies 3. periods
Somijas hokejisti laukumā darbojas ļoti pārliecinoši, daudz izdarot metienus pa pretinieku vārtiem.
Hofmans aizmet garām no metra neviena netraucēts! Šveice neizmanto vairākumu.
43:22 min. Zviedrijai noraidījumsSeši zviedri laukumā
44:58 min. Šveice - Zviedrija 2:1Pēc Ērika Blūma metiena no zilās līnijas Deniss Holenšteins pielabo ripu un ta no ledus atlec vārtos. Markstrēms bezspēcīgs.
45:38 min. Zviedrijai noraidījumsĒriks Gustafsons uzreiz pēc zaudētiem vārtiem vēl atstāj zviedrus mazākumā
58:11 min. Noraidījums Slovākijas izlasē.Draveckis mača pēdējās minūtēs sagādā savai komandai mazākumu.
47:21 min. Zviedrijai vēl viens noraidījumsAdams Larsons ar spēka paņēmienu aptur šveicieti, bet tioesneši uzskata, ka bijis pārkāpums
47:21 min. Šveice ņem pārtraukumu, lai censtos izmantot 17 sekundes lielā vairākuma
59:45 min. Slovākija - Somija 0:4.Vairākumā Hietanens teicami piespēlēja Jusi Jokinenam uz zilās līnijas un viņš izgāja viens pret vārtsargu, skaisti apspēlējot un gūstot vārtus.
59:57 min. Slovākija - Somija 0:5.Somijai ar to nepietiek un Patriks Laine ātri guva vēl vienus vārtus savai komandai.
48:25 min. Šveicei noraidījumsDivcīņā tiesneši fiksē šveicietim Samuelam Valzeram bloķēšanu. Vairākumā nopelnīt sodu ir neapdomīgi.
Slovākija - Somija 0:5. Spēle noslēgusies.
Slovākija - Somija 0:5 (0:0, 2:0, 3:0.Vārtu guvēji: - - Miko Koivu (31:07 min., vairākumā), Anti Pilstrēms (31:47 min.), Aleksandrs Barkovs (2 min., 46:46), Jusi Jokinens (59:45 min., vairākumā), Patriks Laine (59:57 min.) Noraidījumi: Ivans Svarnijs (2 min., 23:22), Martins Marinčins (2 min., 30:21), Ļibors Hudāčeks (2 min., 47:36), Vladimirs Draveckis (2 min., 58:11) - komandas sods (2 min., 26:23)Metieni pa vārtiem: 14 - 35
50:02 min. Šveice - Zviedrija 2:2Zviedri vairākumā gūst vārtus. Adams Larsons ierauga Gustavu Nīkvistu, kuram iedod spēcīgu piespēli un Nīkvists pielabo ripu vārtos
Zviedri aizslido divi pret vienu aizsargu, bet lielisko izdevību neizmanto. Seko vēl viens bīstams uzbrukums, ripa aizslīd gar pašu vārtu stabu!Zviedri ieslēguši pilnus apgriezienus!
54:44 min. Šveicei noraidījumsŠveices vārtu autors Holenšteins uzsit pretiniekam pa nūju no augšas un to salauž.
55:45 min. Šveicei vēl viens noraidījumsFelisjēns di Buā saņem noraidījumu, lai gan tiesneši varēja arī piešķirt "bullīti".Gandrīz minūti šveiciešiem lielais mazākums.
Šveicieši ar grūtībā iztur lielo mazākumu, bet zviedriem nekādi ripa neiet uz vārtiem.
Šveice pilnā sastāvā
Šveice - Zviedrija 2:2. Noslēdzies 3. periodsŠveice pēdējās 15 sekundēs masīvi metās uzbrukumā un varēja izraut uzvaru, kas neapmierina Latvijas izlasi
Šveice - Zviedrija 2:2. Sācies papildlaiks
Masīvs zviedru uzbrukums, pēc kura kārtējo reizi izgrūsti vārti. Šoreiz pat nolauzta vārtu "kāja", kas izraisa nelielu pārtraukumu. Kamēr tehniķi no ledus izdabū nolauzto "kāju", paiet laiciņš.
Spēle atsākas
Zviedri iespieduši šveiciešus viņu zonā un cenšas izspēlēt līdz tukšiem vārtiem. Sindstrēms netrāpa gandrīz tukšos vārtos! Kas pa iespējām zviedriem.
Šveice - Zviedrija 2:2. Noslēdzies papildlaiks
Šveice - Zviedrija 2:3Pēcspēles metienu sērija0:1 Burakovskis spēcīgi izmet starp Berras kājsargiem0:1 Holenšteins gribēja starp kājsargiem. Markstrēms tver0:1 Linus Klāsens netrāpa pa ripu savā izgājienā0:1 Andrigeto netrāpa vārtos0:1 Linus ūmarks arī sapinas meistarībā un neizmanto iespēju1:1 Nīderreiters iemet un pagarina sēriju1:1 Nīderreiters otro mēģinājumu neizmanto1:2 Burakovskis ar identisku bullīti atkal spēcīgi iemet starp kājsargiem!Zviedrija uzvar!
Līdz ar Zviedrijas uzvaru cerības uz ceturtdaļfinālu saglabā Latvija, kurai pēdējā spēlē jāuzvar Norvēģija un jācer, ka Dānija zaudēs pamatlaikā Kazahstānai un Šveice zaudēs pamatlaikā Čehijai.
Šveice - Zviedrija 2:3 (1:0, 0:1, 1:1, 0:0, 0:1)Vārtu guvēji: Svens Andrigeto (18:21 min.), Deniss Holenšteins (44:58 min., vair.) - Johans Sundstrēms (31:12 min., vair.), Gistavs Nīkvists (50:02 min., vair.), Andrē Burakovskis (65:00 min., p.m.s.)Noraidījumi: Andres Ambūls (2 min., 2:34), Felisjēns di Buā (2 min., 20:59), Janiks Vēbers (2 min., 21:16), Patriks Gērings (2 min., 27:44), Nino Nīderreiters (2 min., 31:12), Felisjēns di Buā (2 min., 37:36), Samuels Valzers (2 min., 48:25), Deniss Holenšteins (2 min., 54:44), Felisjēns di Buā (2 min., 55:45) - Magnus Nīgrēns (2 min., 2:08 min.), Johans Sundstrēms (2 min., 21:16), Aleksandrs Venbergs (2 min., 23:04), Linuss Ūmarks (2 min., 34:05), Džimijs Ēriksons (2 min., 39:58), komandas sods (2 min., 43:22), Ēriks Gustafsons (2 min., 45:38), Adams Larsons (2 min., 47:21) Metieni pa vārtiem: 28 (12+11+5) - 31 (6+17+8)
Svētdienas spēles noslēgušās. Maskavā un Sanktpēterburgā priekšsacīkstēs atlikušas 10 spēles - četras pirmdien un sešas otrdien, kurās arī noskaidrosies visi ceturtdaļfināla pāri. Tiekamies jau pirmdien, 16. maijā!