PČ hokejā: Rīgā spēlēs Krievijas Olimpiskās komitejas hokeja komanda
Foto: IIHF

Tā kā Krievija līdz 2022. gada 16. decembrim diskvalificēta no augstākā līmeņa sporta sacensībām par valsts mēroga dopinga programmas piekopšanu, šīs valsts hokejisti Rīgā gaidāmajā pasaules hokeja čempionātā nevarēs spēlēt ierastajās formās un pārstāvēt savu karogu.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Hokeja komanda no Krievijas pasaules čempionātā spēlēs formās, uz kuras nav attēlots Krievijas karogs. Tāpat čempionātā nebūs redzams Krievijas karogs un netiks atskaņota šīs valsts himna.

Arī 2018. gada Phjončhanas olimpiskajās spēlēs Krievijas hokejisti spēlēja neitrālās formās, bet komandas nosaukums bija "Olimpiskie atlēti no Krievijas".

Pasaules čempionātā Rīgā komandas nosaukums būs ROC jeb latviski KOK - Krievijas Olimpiskās komitejas abreviatūra. KOK hokejisti spēlēs sarkanās un baltās formās ar Krievijas Olimpiskās komitejas logo. Tajā redzami olimpiskie apļi, kā arī baltas, zilas un sarkanas viļņveida līnijas, kas atgādina liesmu.

Hokeja komanda no Krievijas pasaules čempionātā Rīgā spēlēs Olimpiskajā sporta centrā A grupas turnīrā kopā Šveici, Zviedriju, Dāniju, Čehiju, Slovākiju, Baltkrieviju un Lielbritāniju.

Tags

Hokejs 2021 Hokejs Pasaules čempionāts hokejā
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form