Ar uzvaru savu mājas turnīru iesākusi Dānijas hokeja izlase, kas 2018. gada pasaules čempionāta atklāšanas spēlē ar 3:2 (0:0, 2:1, 0:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienos pārspēja olimpisko vicečempioni Vāciju.

Jau ar pirmajām minūtēm laukumā ritēja spraiga un līdzīga spēle, un pirmā perioda bezvārtu neizšķirts bija likumsakarīgs rezultāts.

Pirmie vārtus guva dāņi, kad Jespers Jensens otrā perioda vidū realizēja skaitlisko vairākumu un tā sodīja vāciešus par nedisciplinēto spēli. Mājiieku fanu prieki gan nebija ilgi, jo pēc nepilnām četrām minūtēm Leons Draizaitls rezultātu izlīdzināja – 1:1. Taču Dānijas izlasei izdevās vēlreiz izvirzīties vadībā, kad Vācijas izlase atkal bija pārkāpusi noteikumus. Skaitlisko vairākumu realizēja Frederiks Storms – 2:1.

Dāņu sīvā pretestība vēlreiz tika salauzta trešā perioda vidū, kad Jasins Ēlics izlīdzināja rezultātu – 2:2. Atlikušajā laikā lieliskas izdevības gūt uzvaras vārtus bija abām komandām, taču teicami vārtos darbojās abi vārtsargi, īpaši Frederiks Andersens pamatlaika beigās, kad komandas biedri pieļāva vairākas kļūdas, ļaujot vāciešiem izveidot bīstamus uzbrukumus.

Pagarinājumā, ko Vācijas izlase iesāka, esot skaitliskajā mazākumā, ripu lielākoties kontrolēja vācieši, taču pārspēt Andersenu viņiem neizdevās, tāpat kā pēcspēles metienos, no kuriem Dānijas izlases vārtsargs aizgāja "sausā". Uzvaras vārtus guva Franss Nīlsens, kurš vienīgais realizēja "bullīti".

$duelID=897;$eventID=19;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>