Poulsenam 'hat trick'; Dānija labo rezultativitātes rekordu

Dānijas hokeja izlase otrdien, 14. maijā, sasniedza savu rezultativitātes rekordu pasaules čempionātos elites divīzijā, ar 9:0 (3:0, 5:0, 1:0) sagraujot Lielbritānijas valstsvienību.

Tāpat šis ir atkārtots 2019. gada pasaules čempionāta rezultativitātes rekords.

Britiem, kas pirmo reizi 21. gadsimtā spēlē elitē, šis bija trešais zaudējums trīs spēlēs. Visticamāk, Lielbritānijai spēle pret Franciju būs cīņa par vietas saglabāšanu elitē. Savukārt Dānijai šī bija otrā uzvara trīs spēlēs, un dāņi turpina cīņu par iekļūšanu ceturtdaļfinālā.

Dānijas hokejisti spēles sākumā nekādi nespēja iedabūt ripu pretinieku vārtos, bet līdz pirmā perioda beigām panāca 3:0. Otrajā periodā dāņi guva vēl piecus vārtus, vēl vienus pēdējā trešdaļā, nodrošinot sev graujošu uzvaru.

Dānijas hokejisti izdarīja 42 metienus, bet britiem – 19 metieni pa pretinieku vārtiem. Dānijas izlases rindās ar trīs vārtu guvumu izcēlās Mortens Pulsens, divus golus guva Niklass Jensens, bet pa reizei izcēlās Jespers Jensens, Matiass Bau, Filips Brugisers un Larss Ellers.